Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Ayva Yemek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada ayva yemek sağlık ile ilgili bir sıkıntıya delalet eder. Yakın bir arkadaş ya da akrabanızın sağlığı ile ilgili haber almaya da yorumlanıyor. Rüyada ayva yemek mevsiminde ise ticari anlamda kazanca işaret ederken ayrıca toplum içinde saygınlık kazanmaya da delalet eder.

  Rüyada Ayva Görmek
  Rüyada ayva görmek oldukça hayırlı bir başlangıca, iş hayatında kazançlı anlaşmalara ve gelişmelere delalet ettiği gibi özel hayta da huzura delalet eder. Rüyada ayva görmek aynı zamanda Hak yolunda ilerlemeye de işarettir.

  Rüyada Ayva Toplamak
  Rüyada ayva toplamak henüz başlanmamış ya da yeni başlangıç yapılmış olan bir işin gündeme gelerek önemli gelişmelerin olması anlamına geliyor. Bazı tabirciler birden çok ayva toplamayı mutluluk verici haber olarak yorumlar.

  Rüyada Ayva Ağacı Görmek
  Rüyada ayva ağacı genellikle şifa olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişin sağlığı ile ilgili olumlu bir gelişme yaşanacağı gibi yakın arkadaş ya da akrabalarının arasında hasta olan var ise onunda şifa haberlerin almaya işaret eder.

  Rüyada Ayva Reçeli Yemek
  Rüyada ayva reçeli yemek kolay elde edilecek kazanca ve sevinçli haberlere delalet eder.

  Rüyada ayva Kompostosu İçmek
  Rüyada ayva kompostosunu içtiğinizi görmeniz ise bekâr olan kişi için evliliğe delalet eder. Evli olan kişi için yakın zamanda size hayır getirecek olan kişi ile karşılaşmaya yorumlanır. Aynı zamanda bazı âlimler içilen kompostonun tadı beğenilir ise yolculuğa çıkmaya, beğenilmez ise hoşlanılmayan kimseyi evinde misafir etme şeklinde de yorumlarlar.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş