Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Ayran İçmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada ayran içmek hayırlı olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin uzun zamandır çözmek istediği işlerin çözüme ulaşacağına ve üzüntü ve sıkıntısının da son ereceğine delalet eder. Rüyada ayran içmek aynı zamanda uzun sürede aile huzuru bozulmuş olan kişinin ailesi ile saadet içinde olacağına da delalet eder.

  Rüyada Köpüklü Ayran İçmek
  Rüyada köpüklü ayran içtiğini gören kişi iş yaşamına daha çok ağırlık vererek sıkıntılarından kurtulur. Belli bir gelire sahip olur. Çok kazançlı işlere girişeceğine ve dertlerinden de kurtulmaya işaret olarak tabir edilir.

  Rüyada Ekşi Ayran İçmek
  Rüyasında içtiği ayranın ekşi olduğunu gören kişi ise umut ile beklediği ve uzun zamandır istediği bir şeyin olmayacağına ya da beklediği haberin gelmeyeceğine tabir olunur. Rüyayı gören kişinin üzüleceğine delalet olan bu rüya aynı zaman da aile içinde yaşanacak olan kötü bazı olaylara da işaret eder.

  Rüyada İçilen Ayranın Bozuk Olması
  Rüyasında içtiği ayranın bozuk olduğunu anlamak ise iş hayatında, eğitim hayatında bazı sıkıntılar yaşamasına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin maddi durumunda bozulmaya ve parasal anlamda zarar etmesine de yorumlanır. Ayrıca bazı âlimler bu rüyanın aile yaşamında yaşanacak olan tatsız olaylara işaret ettiğini, rüyayı gören kişinin hiç ummadığı ve beklemediği olaylar ile karşılaşacağı şeklinde tabir ederler.

  Rüyada Yayık Ayranı İçmek
  Rüyasında yayık ayranı içtiğini görmek ise rüyayı gören kişinin iş yaşamında ya da aile hayatından oldukça olumlu olan gelişmeleri yaşayacağına delalet edilir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş