Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Aynada Kendini Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada aynada kendini görmek kişinin yaptığı bir hatadan, işlediği bir suçtan dolayı suçluluk hissettiğine, vicdan azabı çektiğine tabir edilir. Bu rüya, rüya sahibinin kendi iç hesaplamasına yorulur ve kişinin kendisine çeki düzen vereceğine, yanlışlarının ve doğrularının farkına varacağına ve yaptığı hataları düzeltmek için çaba sarf edeceğine delalet eder.

  Rüyada Aynada Kendini Farklı Görmek
  Rüyada aynada kendini farklı görmek kişinin bir şeyleri sakladığına, yaptıklarından utanç duyduğu için kimseye anlatamadığına ve başkalarına gerçek yüzünü göstermek istemediğine işaret eder. Kişinin başka insanlara kötü davranacağına, zarar vereceğine ancak bunlardan dolayı vicdan azabı çekmeyeceğine, pişmanlık duymayacağına işaret eder.

  Rüyada Kendini Şişman Görmek
  Rüyada kendini şişman görmek kendini beğenmiş ve kibirli olmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin her konuda en çok bilgiye sahip kişinin kendi olduğuna inandığına ve herkesin kendisine saygı duyması gerektiğini düşündüğüne, çevresindekileri de buna zorladığına ancak bu durumun rüya sahibinin tüm sevdiklerini kaybetmesine neden olacağına delalet eder.

  Rüyada Aynada Kendini Kel Görmek
  Rüyada aynada kendini kel görmek kişinin özgüvenini kaybedeceğine işaret eder. Rüya sahibinin bu günlerde büyük olumsuz olaylar yaşadığına, zor günler geçirdiğine ve tüm bunların hayatın güzel yönünü görmesine imkân vermediğine bu nedenle bazı işlerden kaçtığına işaret eder. Kişinin alçakgönüllü ve iyi kalpli biri olduğuna bu nedenle çevresindekiler tarafından beğenilme duygusunu tekrar kazanacağına delalet eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş