Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Ayı Yavrusu Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Farklı tabirlere sahip olan rüyada ayı yavrusu görmek rüya sahibinin hayatında pek de iyi niyetli olmayan ve çevresine zarar veren bir kişiye delalettir. Dolayısıyla rüyanın görüldüğü dönemde kişinin beraber vakit geçirdiği, görüştüğü insanları yeterince tanımıyorsa güvenmemesi gerekir.

  Rüyada Ayı Yavrusu İle Oynamak
  Rüyada görülen ayı yavrusu, niyetini saklamayı başaran kötü bir insana işaret ettiği için rüyasında ayı yavrusu ile oynadığını gören kişinin samimiyet kurduğu insanların pek de güvenilir olmadığı tabir edilir. Rüyanın görüldüğü dönemde rüya sahibinin bu kimseden zarar görebileceği rivayet edildiği için tedbirli olunması önemlidir.

  Rüyada Evde Ayı Yavrusu Görmek
  Rüyada aynı şekilde hayırlı bir kimseyi işaret etmeyen ayı yavrusu, hanede görülüyorsa eğer gerçek hayatta haneye girip çıkan kötü niyetli bir kimseye ya da kötü niyetli bir akrabaya yorulur. Dikkatli olunmalıdır.

  Rüyada Ayı Görmek
  Rüyada görülen ayı genellikle çalışma ortamındaki bir rakibe ya da kötü niyetli bir kişiye işaret eder. Haliyle rüyada ayı görmek, normalde rüya sahibinin yanında, destekleyici gibi duran bazı kimselerin niyetleri hakkında uyarıcı bir rüyadır.

  Rüyada Kutup Ayısı Görmek
  Rüyada görülen boz ayıya nazaran hayırla tabir edilen rüyada kutup ayısı görmek kişinin hayatındaki mevcut sorunların ya da içsel bunalımların yavaş yavaş sonlanacağına delalettir. Maddi anlamda bolluğu ve bereketi, manevi anlamda ise takdir edilmeyi ve keyfi müjdeler.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş