Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Ayet Okumak

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada ayet okumak oldukça iyi ve hayırlara vesile olan bir rüyadır. Rüyada ayet okumak güzel ameller, temiz huya ve iyi kalbe işaret eder. Rüya sahibinin çok istediği bir şeyin gerçekleşeceği anlamına da geliyor. Ayrıca rüyayı gören kişinin hayatından olumlu gelişmeler yaşanıp sıkıntılarından da kurtulacağı şeklinde de yorumlanır.

  Rüyada Ayet Görmek
  Rüyada ayet görmek rüyayı gören kişiye gelecek olan şansa, berekette ve mutluluğa yorumlanıyor. Rüyada ayet görmek de oldukça hayırlıdır. Rüyayı gören kişinin hayatında ve çevresinde bazı sevindirici olayların gelişeceğine işaret olarak da yorumlanıyor. Rüyada ayet görmek herkese nasip olamayacak güzellikte bir rüyadır.

  Rüyada Ayet Dinlemek
  Rüyada ayet dinlemek ise rüyayı gören kişinin dileklerinin gerçekleşeceğine delalet eder. Rüya sahibi her türlü işinde alnının akı ile çıkacak olarak yorumlanmasının yanı sıra her acıya katlanma gücüne de sahip olacağı şeklinde de tabir edilir.

  Rüyada Kuran Okumak
  Rüyasında kuranı okuduğunu gören kişi sıkıntı ve üzüntülerinden kurtulur, hastalığı şifa bulur. Bunun yanı sıra bazı âlimler rüyada kuran okumayı mevkiinin armasına iş hayatından barıya ve zenginliğe olarak da yorumluyorlar.

  Rüyada Dua Okumak
  Rüyada dua okumak rüyayı gören kişinin isteklerine kavuşması şeklinde yorumlanır. Rüyasında dünya nimeti için dua eden dünya nimetlerine kavuşur. Rüyasından ahret ve dünya için dua eden hem dünyadaki hem de ahretteki isteklerine kavuşur şeklinde yorumlanıyor.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş