Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Ayakkabılık Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada ayakkabılık görmek rüya sahibinin alacağı kötü bir haber olacağına bu haber sonrasında çok üzülüp uzun bir süre üstesinden gelmeye çalışacağına, uzun bir süre mutsuz olup hayatında ağır bir evre geçireceğine delalet eder.

  Rüyada Ayakkabılık Temizlemek
  Rüyada ayakkabılık temizlemek rüya sahibinin bir hastalık haberi alacağına işaret eder. Kişinin bu haber karşısında hasta kişiye yardım ederek düzelmesi için bir takım adımlar atması ve iyileşmesinde payı olacağı şeklinde yorumlanır.

  Rüyada Ayakkabılık Almak
  Rüyada ayakkabılık almak rüya sahibinin sıkıntıda olan iş ve aile hayatının devam edeceğine ve kişinin daha büyük sorunlar yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin sorunların üstesinden gelmeye çalışırken başka sıkıntılar karşına çıkacağına şeklinde de yorumlanır.

  Rüyada Boş Ayakkabılık Görmek
  Rüyada boş ayakkabılık görmek kişinin iş hayatında yaşayacağı sıkıntıları ve arkadaşları tarafından uğrayacağı zarara, ihanete yorulur. Rüya sahibinin yaşayacağı güvensizlikle uzun bir yalnızlık sürecine girmek için uğraşacağına yorulur.

  Rüyada Ayakkabılıkta Ayakkabı Görmek
  Rüyada görülen dolu ayakkabılık kişinin büyük uğraşlar sonucunda kazanacağı iş hayatındaki başarılarına yorulur. Ayrıca rüya sahibinin kariyerinde başarılar yakalamasına rağmen manevi boşluklarını doldurmakta halen sorunları olacağına delalet eder.

  Rüyada Ayakkabı Çekeceği Görmek
  Rüyada ayakkabı çekeceği gören kişinin hayatında zorlu bir süreçten geçeceğine ve bu süreçte verdiği kararlar sebebiyle daha büyük sorunların karşısına çıkmasına sebep olacağı şeklinde yorulur.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş