Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Ayakkabılar Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada ayakkabılar görmek hayatta attığınız adımların ve yolların işaretidir. Gördüğünüz ayakkabının şekline ve özelliğine göre değişebilen bu rüya bazı alimlere göre kış aylarında görülürse iyiliğe ve faydaya, yaz aylarında görülür ise üzüntü ve kedere işaret eder.

  Rüyada Rahat ve Güzel Ayakkabı Görmek
  Rüyasında rahat ve güzel ayakkabı gören kimse hayır ve berekete, güzel kazanca, rahatlık ve feraha, zenginliğe kavuşacak demektir. Rahat ayakkabı beklediğiniz günün geldiğini ve yakında huzura kavuşacağınıza da işaret etmektedir. Yeni ayakkabı görmek ise hayatınızın düzene gireceğini ifade eder.

  Rüyada Dar Ayakkabı Görmek
  Keder ve üzüntü dolu günler geçireceğinize, sıkıntı ve zorluklar çekeceğinize işarettir. Huzurunuzun kaçacağına, gönlünüzün sıkışacağına şeklinde yorumlanır. Ayakkabının ayağınızı sıkması aynı zamanda yakın çevrenizde bir insanın öldürülme haberini alacağınıza yani cinayet işleneceğine şeklinde yorumlanır.

  Rüyada Yırtık Ayakkabı Görmek
  Hayatınızın herhangi bir evresinde sizin için tehlike arz eden bir olayla karşılaşacağınızı ifade eder. Rüya sahibinin bundan sonraki yaşantısında tehlikelere ve aksaklıklara karşı daha dikkatli olması kişinin menfaatinedir.

  Rüyada Renkli Ayakkabılar Görmek
  Rüyanızda gördüğünüz ayakkabıların rengine göre de çeşitli yorumlar yapılmaktadır. Rüya sahibinin yeşil bir ayakkabı görmesi hayırlı ve temiz bir kadınla evleneceğine, siyah ayakkabı görmesi işinde terfi almasına ve iyi bir mevkiye gelmesine, sarı ayakkabı görmesi hastalığa yakalanmasına anlamlarını taşır. Rüya sahibinin rüyasında mavi ayakkabı görmesi ise bundan sonraki hayatında daha mutlu ve huzurlu olacağına, hayattan keyif alacağına ve kafasının içindeki karışıklıklardan kurtulacağına işarettir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş