Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Ayakkabı Kaybetmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Olumlu tabir edilemeyen rüyada ayakkabı kaybetmek kişinin hayatında biraz aksiliklerin yaşanacağı bir döneme gireceğine alamet eder. Rüya sahibinin şanssızlıklar yaşayacağı bu süreç içerisinde tedbiri hiçbir şekilde elden bırakmaması önemlidir. Rüya tabirinde yalnızca tek bir unsur üzerinden yorumlamak doğru tabirlere ulaşılmasına engel olacağından endişelenmek yerine rüyadan hatırlanan her türlü eşyanın veya eylemin yorumlarının okunması daha doğru olur.

  Rüyada Ayakkabı Aramak
  Bazı tabirlerde rüyada ayakkabı aramak kişinin planladığı bir seyahatin iptaline işaret ederken bazı tabirlerde rüya sahibinin içerisinde bulunduğu zorlu ve meşakkatli süreçte kendisine destek aradığına delalettir. Bu dönemde rüya sahibinin dini vecibelerini yerine getirmesi hem manevi anlamda güçlü durmasına hem de hak yolundan ayrılmadan hayırlı sonuçlara ulaşmasında yardımcı olur.

  Rüyada Ayakkabı Bulmak
  Rüyada ayakkabı bulmak, bulunan ayakkabıya göre farklı anlamlar taşır. Genel olarak hayırla tabir edilen rüyada eski bir ayakkabı bulunuyorsa rüya sahibinin lehine olan gelişmeler, yeni bir ayakkabı bulunuyorsa kurulacak güzel dostluklar müjdelenir.

  Rüyada Ayakkabı Satın Almak
  Rüyanın görüldüğü dönemin hayırlı olacağına işaret eder. Rüyasında ayakkabı satın aldığını gören kişinin bu dönemde çevresindeki gelişmelere karşı daha duyarlı olması gerektiği ve aradığı fırsatları ancak bu şekilde bulabileceği tabir edilir. Fırsatların bulunması ve mantıklı bir şekilde değerlendirilmesi durumunda rüya sahibinin hayatında kazançlı bir döneme gireceği rivayet edilir. Bekar kimseler için ise izdivaca delalettir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş