Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Ayakkabı Çaldırmak

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüya sahibinin bugününe yorulan rüyada ayakkabı çaldırmak kişinin hayatından memnun olmadığına işaret eder. Zor ya da istenilmeyen durumlar içerisinden çıkabilmek için sarf edilen emeklerin çare olmadığı veyahut çabaların karşılığının bir türlü alınamadığı bir döneme yorulur. Bazı tabirciler tarafından, bu tip zorluklardan ötürü rüya sahibinin farklı bir yere taşınacağı alamet edilir.

  Rüyada Ayakkabı Kaybetmek
  Zorlu bir döneme delalettir. Rüya sahibinin bu süreçte dikkatli olması önemlidir. Çünkü bu rüya, kişinin hayatında ciddi anlamda şansızlık ve üzüntü yaşanacak bir döneminin habercisidir. Ancak direkt endişe etmek yerine rüya sahibinin, rüyasından hatırladığı her detayın tabirine göz atması daha doğru tabirlere ulaşmasına yardımcı olur.

  Rüyada Ayakkabı Bulmak
  Bazı tabircilere göre rüyada ayakkabı bulmak hayırlı bir şekilde yorumlanıyor olsa da bazılarına göre geçmiş hayatın zorluklarının akla sık sık geleceği huzursuz bir dönemin habercisidir. Bu dönemde sabırlı olmak ve aceleci davranmadan hatadan kaçınmak gerekir.

  Rüyada Ayakkabı Dükkanına Gitmek
  Rüyada ayakkabı bulmaya benzer bir şekilde aceleci kararlar alınmasının ciddi hatalara yol açabileceği konusunda uyarıcı bir rüyadır. Rüya sahibinin bu süreçte alacağı kararlarda, bilen birine danışması ya da kendisi tamamen emin olmadan adım atmaması faydalı olur.

  Rüyada Ayakkabı Satın Almak
  Rüyasında ayakkabı satın aldığını gören kişinin bu süreçte maddiyat gibi somut konularda daha duyarlı olması gerekir. Çünkü bu rüya kişinin fırsatlar yakalayabileceği bir döneme girdiğine işaret eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş