Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Ayak Parmağı Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada ayak parmağı görmek; kişinin fiziksel eylemleri ve zihinsel maharetleri ile açıklanır. Ayak parmakları temel ve kararlılık göstergesi olan ayağın bir parçasıdır. Rüyada ayak korkulan, kirli, pis, nefret edilen bir imge olarak görülse de tek başlarına zararsızdır. Sadece fiziksel olarak değil ruhsal olarak da vücudun en kötü parçası olarak kabul edilen ayak parmakları, kültürel ve sosyal bilinç kökenli olarak kötüye işaret sayılıyor olabilir.

  Rüyada ayak parmağı görmek rüya terminolojisine göre; bastırılmış eylemleri ve sözsüz iletişimi sembolize eder. Yine de ayak parmakları karmaşık bir rüya sembolüdür ve görülen rüyaları yorumlamak kolay değildir. Bazı yorumlara göre onlar işkence ve tecavüzü temsil eder, bazı rüya yorumcularına göre de sevgi ve şefkat ifadesidir. Bu nedenle rüyanızı (rüyanın detaylarına teker teker bakarak) durumunuza göre ancak kendiniz en yakın şekilde yorumlayabilirsiniz.

  Rüyada Fazla Ayak Parmağı Görmek
  Her fazla ayak parmağı; dengenizi korumanıza yardımcı olmak için ekstra duygusal gücünüzü temsil eder. Fazla ayak parmağı sizi rahatsız eden bir ilişkideki küçük ayrıntıları temsil edebilir. Parmaklar genellikle beceri simgesidir bu rüya da hayatınızdaki dengeyi sağlamak ve ilişkilerinizdeki zorluklarla başa çıkmak için özel bir yeteneğinizi kullanmanızı önerebilir.

  Rüyada Ayak Parmağını Görmek
  İslami rüya yorumcularına göre; rüyada kendi ayak parmaklarını görmek yolculuk, büyük bir deneyim, karlı bir iş için harekete geçmek olarak tabir edilir. Eğer ayak ve ayak parmakları çok kirli görünüyor ise belirli bir süreç içerisinde davranışların gözden geçirilmesi için bir uyarı olduğuna işaret sayılır. Modern rüya yorumcuları güçlü ayak parmaklarını her zaman kendi ayakları üzerinden durabilen karaktere gösterge, hareket halindeki ayakları yolculuk sayar.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş