Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Ay Tutulması Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada ay tutulması görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda yaşayacağı bir musibette delalet eder. Rüyada ya da güneş tutulması görmek hayırlı olarak yorumlanmıyor. Rüyayı gören kişinin sıkıntı yaşayacağına ve bazı zorluklar ile karşılaşacağına delalet eder. Rüyada ay tutulması görmek aynı zamanda bazı âlimlere göre iyi bir kimseye atılacak olan iftiraya delalet eder.

  Rüyada Ay Görmek
  Rüyada ay görmek, rüyayı gören kişinin bereket ve bolluk içinde olacağı bir yıl geçireceğine delalet eder. Bazı âlimlere göre mevki ve makam sahibi olmaya, işinde yükselmeye, hiç ummadığı kazanç ve terfie delalet eder. Bazı âlimlere göre ise rüya sahibinin kendi neslinden gelecek olan büyük bir kimseye tabir olunur.

  Rüyada Ay Işığı Görmek
  Rüyada ay ışığı görmek, rüyayı gören kişi dille düşeceğine ve bu sebep ile yaşayacağı sıkıntılara delalet edip, rüya sahibinin kimsenin bilmemesi için uğraş verdiği bir sırrının şimdi ifşa olacağına ve sıkıntı yaşayacağına tabir olunur.

  Rüyada Ay Tuttuğunu Görmek
  Rüyada ay tuttuğunu görmek, rüyayı gören kişi bekâr ise hayırlı ve güzel olan bir hanım ya da adam ile evlenecek olarak delalet eder. Rüyada ay tuttuğunu ya da yakaladığını görmek, rüya sahibinin büyük başarılar elde edeceğine, herkes tarafından takdir kazanacağına, saygın ve sevilen bir kimse olacağına tabir olunur. Rüyayı gören kişinin bolluk ve bereket ile dolu bir yıl geçireceğine, mutlu ve huzurlu olup sıkıntılardan uzaklaşacağına tabir edilir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş