Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Avlu Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada avlu görmek birçok şekilde yorumlanır. Genel olarak avlu görmek, rüya sahibinin karakteristik özelliğiyle ilgilidir. Bu kişi sabit fikirli olmayan, sosyal hayattaki birlikteliğe, dayanışmaya ve istişare etmeye kıymet veren bir zattır. Ayrılıkçı fikirlerden ziyade ortak hareketi, dayanışmayı ve fikir birliğini tercih eder. Rüyada avlu görmenin farklı yorumları, görülen avlunun nereye ait olduğuyla ilgilidir. Örneğin rüyasında bir evin avlusunu gören kişi, insan ilişkilerinde beceriklidir. İletişim kabiliyeti gelişmiş, sosyal hayattaki diyalogları sağlıklı ve içe kapanık olmayan biridir. Bir işyerindeki avluyu görmek ise o işyerinde çalışanların başarısı olarak tabir edilir. Rüyasında cezaevi avlusu gören kişi ise yaşadığı zorluklar ve sıkıntılardan sıyrılacak, feraha erecektir.

  Rüyada Avlu Kapısı Görmek
  Rüyada avlu kapısı görmek hayırlıdır. Görülen kapı rüya sahibinin büyük fırsatlar yakalayacağına, bunun neticesinde yüzünün güleceğine, huzurlu, sağlıklı, bereketli ve maddi açıdan refah içinde yaşayacağına işarettir.

  Rüyada Avlu Süpürmek
  Rüyasında bir avluyu süpürdüğünü gören kişinin rızkıyla ilgili bir olumsuzluk olacaktır. Bu rüya hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Rüya sahibinin maddi açıdan yaşayacağı sıkıntılara, borçlara, mal kaybına delalet olduğu gibi aynı zamanda çevresindeki bazı kişileri kaybedeceğinin ve saygınlığının azalacağının habercisidir.

  Rüyada Evin Avlusunu Yıkamak
  Rüyada evin avlusunu yıkamak da, avluyu süpürmek gibi olumsuz yorumlanır. Bu rüya da kişinin bazı maddi kayıplar yaşayacağının ve bunun huzursuzluğunu yaşayacağının işaretidir. Rüyasında evin avlusunu yıkadığını gören kişinin keyfi kaçacak ve tedirgin, huzursuz günler geçirecektir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş