Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Avlanmak

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada avlandığı gören kişi, beklemediği bir yerden para kazanacağını ya da bir yerlerden miras kalacağına işaret eder. Miras ya da herhangi yerde gelen para, kişinin yapmak istediği diğer konularda cesaretli olmasını sağlayacaktır.

  Rüyada Av Köpekleriyle Avlanmak
  Rüyada av köpekleriyle bir yerlerde avlandığı gören kişi, kişinin harcadığı emek neticesinde elde ettiği kazançla sorunları çözmek için ön ayak sağlayacağına delalettir.

  Rüyada Vahşi Hayvan Avlamak
  Rüyada vahşi hayvan avladığını gören kişi, özel ve iş yaşamında sorun olan durumların ortadan kalkacağına ve güzel hayatlara imkan sağlayacağına bunun neticesinde de üstün başarılar kazanılacağına yorumlanır.

  Rüyada Balık Avlamak
  Rüyada balık avladığını gören kişi, hayatında yarım kalan işlerin tamamlanmasına ve aile yaşamı ile ilgili yeni kararlar alınmasını sağlar.

  Rüyada Bıldırcın Avlamak
  Rüyada bıldırcın avladığı görmek ise, rüya sahibi kişinin güzel günler görüleceğine yorumlanır. Kişinin elden çıkartmak istediği malların geri kazanıla ve yaşanan eksikliklerin giderileceğine delalettir. Yine bu konuda atılan adımlar değerinden fazla rağbet göreceğine yorulur.

  Rüyada Ayı Avlamak
  Rüyada ayı avladığını gören kişi, olumsuz hayat felsefesinin kavranılmaya çalışıldığına yorumlanır. Rüya gören kişinin haksız kazanç sağladığı, insanları yanıltmaya ve korkutmaya çalıştığı ve bu nedenle de çeşitli yerlerde önemli mevki elde etmeye çalıştığına yorumlanır.Tamamen olumsuzluk olmasa da bu rüyadaki kişi haram kazanca ve insanlar arasına fitne sokulmasına delalettir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş