Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Ateşböceği Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyasında ateşböceği gören kişi, uzun zamandır yok saydığı kaybettiği şansının yeniden açılacağını, hayatından olumlu şeyler olacağını ve hakkında edilen duaların kabul olacağını yorumlanır. Rüya sahibi aynı zamanda yaşam döneminde birçok konuda kolaylık ve ayrıcalıkla karşılaşacaktır. Kişinin çıkmak istediği yolcuların hepsi hayırla sonuçlanacaktır.

  Rüyada Cırcır Böceği Görmek
  Rüyasında cırcır böceği gören kişi, yaşam döneminde büyük hayal kırıklıkları yaşayacağına, kişinin parasını ve malını kaybedeceğine yorumlanır. Bu durum rüya gören kişinin aynı zamanda manevi anlamda da çöküş yaşacağına delalettir.

  Rüyada Hamam Böceği Görmek
  Rüyasında hamam böceği gören kişi, görüntü olarak kendine yakın gibi görünmeye çalışan kişinin kendisine zarar vereceğini bundan da geri durmayacağına yorumlanır.

  Rüyada Uğur Böceği Görmek
  Rüyayı uğur böceği gören kişi, duyacağı bir haber karşısında çok mutlu olacağına, kişinin kulaklarının tavana yapacağına delalettir.

  Rüyada Karafatma Böceği Görmek
  Rüya karafatma böceği görmek ise rüya sahibinin kişinin kötü olaylar içerisine çekileceğin, bu kötü niyetli kişilerin de normal düşünceler içerisinde olan bu kişinin aklını çelmeye çalışacağına yorumlanır. Aynı zamanda yasaklı ve günahlı şeyler kendisine cazip görünebilir şeklinde ifade edilir.

  Rüyada Yusufçuk Böceği Görmek
  Rüyada yusufçuk böceği görmek, kişinin yaşamında olumlu ve güzel şeyler yaşanacağına delalettir. Olumlu şeylerin her biri güzel ve hayırlı işlerle karşılaştıracaktır. Kişi gerçekleştirmek istediği işleri idealleri doğrultusunda yaşamanızı sağlar.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş