Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Ateş Yakmak

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada ateş yakmak, rüyayı gören kişinin herkesin gıpta ile baktığı bir kişi olacağına, başarılar kazanacağına, güzel getirisi olan kazançlar elde edeceğine, takdir göreceğine, saygın bir kimse olacağına delalet eder. Rüya sahibinin yetkili olacağına, makam sahibi olacağına tabir olunur. Ayrıca yapacağı ve hayatta geçireceği bazı işlerin ses getireceğine ve bu konuda da takdirleri toplayacağına yorumlanır.

  Rüyada Ateş Görmek
  Rüyada ateş görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda mutluluk verici haberler almasına, gönlünün rahatlayacak olmasına, huzur ve mutluluğa delalet eder. Rüya sahibinin özlem duyduğu kişiler ile bir araya gelecek olmasına, hayırlı olaylar duymaya, yüzünü güldürecek olan bazı gelişmeler yaşanacağına delalet eder.

  Rüyada Evde Ateş Yakmak
  Rüyada evde ateş yakmak, rüyayı gören kişinin ailesinde söz sahibi olacağına, işinde de terfi ederek söz sahibi olan bir kimse olacağına tabir olunur. Rüyada evde ateş yakmak, rüyayı gören kişinin iş yaşamında ve hanesinin içinde sevilen ve saygı ile anılan bir kimse olacağına tabir olunur.

  Rüyada Ateşe Odun Atmak
  Rüyada ateşe odun atmak, rüyayı gören kişinin hasta ise şifa bulacağına, borçlu ise borcunu ödeyeceğine, iş sahibi olacağına, sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder. Rüya sahibinin Hak yolunda ilerleyerek, helal kazanç elde edeceğine, huzurlu ve mutlu bir yaşam süreceğine, ferahlık içinde olacağına, dertlerinin son bulacağına, darlıktan kurtulacağına, mutlu olacağına delalet eder. Rüyada ateşe odun atmak, rüya sahibi için oldukça hayırlı ve güzel olarak yorumlanır.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş