Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Ataç Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada ataç görmek; rüya sahibinin hayatına düzen gelecektir. Ayrıca ne hayırlı bir süreç başlamıştır ki rüya sahibinin tüm işleri yolunca gidecektir. Ticari olarak yükselişe, içinde bulunduğu iş için ciddi bir ilerleme ve kariyer merkezli bir yaşam söz konusudur.

  Rüyada Renkli Ataç Görmek
  Hayırlı bir rüyadır. İş hayatında kendi işinin patronu olduğu bir sürece girilecek ayrıca bu işte de bir hayli başarılı olunacaktır. Yapılan çalışmalar mükemmel kalitededir ve başarılar katlanarak artmaktadır.

  Rüyada Zımba Görmek
  Hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibi yeni işlere girişecek ve bu işlerden maddi bollukla çıkacaktır. Bu işler için gereken tüm yatırımlar için çok çabalamayacak ve fırsatlar ayağına en güzel, en kolay yoldan gelecektir. Kolaylıkların olduğu bir döngüye girilecektir.

  Rüyada Zımba Teli Görmek
  Hayırla yorumlanmaz. Maddi bir kayıp söz konusudur. Üzülmeye, başarısızlığa ve bu başarısızlığın sonucunda toparlanamamaya işaret eder. Zor günler kapıdadır, rüya sahibi dikkatli ve kendine mukayyet olmalıdır.

  Rüyada Kağıt Zımbalamak
  Hayaller ve istekler için bir hareketlenme söz konusudur. Rüya sahibi kariyer anlamında iyi bir konum düşlemektedir ve bunun için de çalışmalara başlayacağı bir süreç içindedir. Farkındalık kendini yeni göstermiş ve bu hayallerin hayat bulması için çalışılması gerektiği algısı yeni yeni oluşmuştur.

  Rüyada Delgeç Görmek
  Hayırla yorumlanmaz. Rüya sahibi için enerji düşüklüğüne sebebiyet verecek bir olay ya da süreç söz konusudur. Bu enerji düşüklüğü de iş hayatına etki edecek ve kazancın azalmasına yol açacaktır.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş