Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada At Sürüsü Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada at sürüsü gören kişi, gittiği çeşitli yolcularda kısmetli şeylerle döneceğine yorumlanır. Özellikle bu durum işsel bir şey ise kişi iş mevkiinde sıçrama yaparak terfi kazanacaktır. Yine kişi bekar ise mutlu bir evliliğe hayırlı evlatlara sahip olacağına delalettir. Rüyada at sürüsünün görüldüğünde yorumlama yapmak için at sürüsünün rengini bilmek önemlidir.

  Rüyada Siyah At Sürüsü Görmek
  Rüyasında siyah at sürüsü gören kişi, yapmak istediği emellere kısa sürede ulaşacağı gibi, istediği mevkiye ulaşmakta aşama aşama tamamlanacaktır. İşlerin yolunda gitmesi kazandığınız düşmanlarınızdan kurtulacağınıza yorumlanır. Rüya sahibi yaptıkları ailesini her zaman gururlandıran yapı olarak bir ailenin her şeyi ile tamamen isteyebileceği bir evlat niteliğindedir.

  Rüyada Beyaz Az Sürüsü Görmek
  Rüyada beyaz at sürüsü gören kişi, gördüğü rüyada niyeti halis doğru, kişinin düşünceleri katkı sağlayan, kişiyle birlikteliği yaşayacağına delalettir. Rüya sahibi kişi eğer bekar ise bu evlilik anlamına da gelir. Kişi geçmiş yaşamındaki tüm olumsuzlukları bir kenara bırakıp huzurlu, mutlu, bereketli bir yaşama kavuşulacağına işaret edilir.

  Rüyada At Sürüsü Görmenin Psikolojik Yorumu
  Rüyada at sürüsü görmenin psikolojik yorumu da bulunur. Buna göre bu rüya kişinin kendini sıkıntılı olduğu durumlarda uzaklaşmak istediği, aynı zamanında kişinin özgürlüğünden hiçbir şekilde ödün vermediğini gösterir. Rüya sahibi aynı zamanda korkusuz bir yapıya sahip olduğu ifade edilir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş