Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada At Kuyruğu Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada at kuyruğu görmek, rüyayı gören kişinin bazı ilerinin gereksiz yere uzayacağına ve bu uzama sebebi ile sıkıntı yaşayacağına delalet eder. Rüyada atkuyruğu görmek ayrıca hayal kırıklığına uğramaya da delalet eder. Rüya sahibinin ticaret hayatında da bir süre daha sıkıntı çekeceğine ve sabırlı olması gerektiğine yorumlanır.

  Rüyada At Kuyruğu Kesmek
  Rüyada atın kuyruğunu kesmek rüyayı gören kişi kendisine sunulan fırsatları değerlendiremeyeceğine, şansını kullanamayacağına, sunulan birçok olumlu teklifi reddedeceğine ve bu sebepten ötürüde sıkıntı yaşayacağına yorumlanır. Aynı zamanda gönül ilişkilerinde de bencilce davranacağına da yorumlanır. Rüyayı gören kişinin kısmeti kapanır ve bir süre kaçırdığı fırsatlar için hayıflanacak şeklinde rivayet olunur.

  Rüyada At Görmek
  Rüyada at görmek oldukça hayırlı bir rüya olup rüyayı gören kişinin kazancının da artacağına, makama, işinde terfi etmeye, rütbesinin yükselmesine, muradına ermesine delalet eder. Rüyada at görmek ayrıca yol anlamında da yorumlanıyor.

  Rüyada At Kafası Görmek
  Rüyada at kafası görmek hayal edilen bir şeyinin gerçekleşmesine, niyet edilmiş olan bir şeyin olması anlamına geliyor. Rüyayı gören kişiye sunulacak olan şansın değerlendirilerek arzu edilen dileğin gerçek olması anlamında yorumlanıyor.

  Rüyada At Kuyruğu Saç Modelli Görmek
  Rüyada atkuyruğu saç modelli görmek ise rüyayı gören kişinin kendini beğenmiş ve ukala biri ile tanışacağına delalet eder. Rüya sahibi bekar ise evleneceğine evli ise eşinin istekleri sebebi ile sıkıntı yaşayacağına yorumlanır.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş