Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Aşure Pişirmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada aşure pişirmek bolluk ve berekette işaret olup, aşure gününde aşure pişirdiğini görmek ise bol rızka delalet eder. Rüyada aşure pişirmek geçim sıkıntısından kurtulmaya, maddi ve manevi olarak da kolaylığa delalet eder. Rüyayı gören kişi aşureyi pişirirken ne kadar çok malzeme ile pişirir ise o kadar çok nimette kavuşacak şeklide de yorumlanıyor.

  Rüyada Aşure Görmek
  Rüyada aşure pişirmek ve dağıtmak ne kadar iyi ise aşure görmek ol kadar olumsuzdur. Rüyasında aşure gören kişi kendisini sıkıntıya sokacak olan bazı olayların içine gireceğine ve kendi hakkında konuşulan kötü sözleri işiteceğine işaret eder. Aynı zamanda gelirinin azalmasına, hastalığa ve mallın haczedilmesine yorumlanır.

  Rüyada Aşure Yemek
  Rüyada aşure yemek oldukça hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişi hasta ise şifa bulur, dertlerinden ve sıkıntılarından kurtularak huzurlu bir hayat ile yorumlanır. Bunun yanında rüyayı gören kişinin iş hayatında yaşayacağı destek ile kazancının artmasına da işarettir.

  Rüyada Aşure Dağıtmak
  Rüyada aşure dağıtmak yardım sever insana delalet eder. Rüyasında aşure dağıtan kişi yardıma muhtaç olan kişilere destek olarak manevi açıdan huzura ereceğine de yorumlanır. Rüyasında aşureyi hane hane dolaşarak dağıtığını gören kişi ise hem iş hayatında hem de özel hayatında müjdeli haberler alacağına işaret eder.

  Rüyada Aşurenin Yapıldığını Görmek
  Rüyada aşurenin yapıldığını görmek, birisinin aşure pişirdiğine şahit olmak ise iş hayatında yükselmeye işarettir. Rüyayı gören kişinin evinde aşure pişiriliyor ise evinde geçim sıkıntısı olmayacak ve huzurlu bir aile yaşantısı yaşayacak anlamında yorumlanıyor.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş