Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Aşmak

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada aşmak; aşılan duruma göre yorumlanmakla birlikte, eğer rüya sahibi duvar aştığını görmüşse önüne çıkan engelleri aşacağına delalettir. Bir engel aşılmışsa hayırla yorumlanır. Başarıya ve zorlukların üstesinden gelip düşmanların gözünü korkutmaya işarettir. Rüya sahibinin gördüğü engel aslında kafasındaki soru işaretleri olup bu olumsuzlardan kurtulacağına ve gelecek günlere umutla bakmasına işaret olunur. Aile ve yakın çevreden alınacak büyük desteğe, başarı ve ferahlığa ışık tutar.

  Rüyada Dağ Aşmak
  Nimet, helal rızık olarak yorumlanmaktadır. Eğer rüya sahibi üzgünse ve içinde bulunduğu durumdan hoşnut değilse bu durumun düzeleceğine, üzüntünün geçip sevinçli günlerin geleceğine işaret eder. Ayrıca bir takım rüya yorumcusuna göre ise sırrınızın ortaya çıkacağına ve milletin sizi konuşacağına işaret etmektedir.

  Rüyada Yokuş Tırmanmak
  Rüya sahibinin gücüne ve aşılmaz görünen durumların üstesinden geleceğine ışık tutmaktadır. Rüya sahibinin verdiği mücadele boşa çıkmayıp emeklerinin karşılığını alacaktır.

  Rüyada Yokuşu Arabayla Aşmak
  Rüya sahibinin iş ve ticari olarak yolunda giden hayatına işaret etmektedir. Sıkıntılar, borçlar geride kalacak rüya sahibi rahatlayacaktır. Hayatını ve işlerini yoluna koyacak, borçlardan kurtulacaktır.

  Rüyada Yokuş Yol Aşmak
  Sabırla ve azimle birlikte gelecek güzelliklere işaret eder. Rüya sahibi sabırlı olmalıdır ki isteklerine ulaşabilsin. Zorlukların karşısında dimdik ayakta duran rüya sahibi için sorunlar ortadan kalkacak ve mutlu günler gelecektir. Sadece biraz sabır gösterilmesi gerektiğine işaret etmektedir.

  Rüyanızı Paylaşın !
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş