Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Asma Yaprağı Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyaların insan hayatında tıbbi ve dini alanlarda farklı yorumları vardır. Kişi genellikle dini anlamlarla araştırma yapar ve rüyanın anlamını araştırır. Uyku bir insan için olmazsa olmazdır. Uykunun bize hediyesi olan rüyalar konu bakımından sınırsız ve insanı derinden etkileyebilen şeyler görmenize neden olabilir. Rüyada asma yaprağı görmek hayra yorumlanır. Rüya sahibinin arkadaş ve dost ortamında sözü geçen ve dinlenen biri olduğunu işaret eder. Arkadaşları tarafından saygın bir kişilik olduğunu gösterir.

  Rüyada birçok asma yaprağı gördüyseniz bolluk ve bereket anlamına gelir. Asma yaprağı cinsiyet olarak erkekle eşleştirilir. Oldukça zengin ve alçak gönüllü birine delalet eden yaprak, rüya gören kişi bayansa evleneceğine dair yorumlanabilir.

  Rüyada Üzüm Yaprağı Toplamak

  Hayırlara vesile olan rüyalardan birisidir. Asmanın bol yaprakları bereket ve zenginlik anlamı taşır. Rüya sahibi eğer bu yaprakları topluyorsa sıkıntıları varsa sıkıntılarından uzaklaşır, maddi anlamda rahata erer ve güzel bir yaşam sürer. Yaptığınız yahut yapacağınız işlerin yolunda gitmesini bu işlerin de kişiler arasında saygın bir kişi haline geleceğini gösteren rüyalardır. Rüyada üzüm yaprağı toplamak evinize bolluk ve bereket geleceğine işaret eder. Hayırlı işler yapmanız için size bir kapı açılacağını ve bu kapı da size saygın bir kimlik kazandıracağına delalet eder. Rüyalarınızın yorumlanması gelecekten ufak tüyolar edinmenize yardımcı olur. Doğru ve dini kurallara uygun tabirler hayatınızın seyrini değiştirebilir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş