Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Asma Kilit Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada asma kilit görmek, rüyayı gören kişinin aile sırlarına değer verdiğine asla aile dışına bu sırları paylaşmadığına delalete der. Bazı âlimlere göre ise rüyayı gören kişinin ailesinin uzun zamandır sakladığı bir sırrının olduğuna ve bu sırra yakın zamanda vakıf olacağına işaret olarak yorumlanıyor. Asma kilit görmek, aynı zamanda dürüstlük ve erdemden şaşmamaya da delalet olarak yorumlanıyor.

  Rüyada Asma Kilit Satın Aldığını Görmek
  Rüyada asma kilit satın aldığını görmek, rüyayı gören kişinin yakınlarını ve kendisini korumak için bazı önlemler almaya gereksinim duyacağına, düşmanlarına karşı yenilmeyeceğine ve onların ilk hamleyi yapmalarına fırsat vermeyeceğine delalet eder. Rüya sahibinin ketum biri olduğuna ve sırlarını asla kimse ile paylaşmadığına ve paylaşmayacağına da yorumlanır.

  Rüyada Asma Kilit Taktığını Görmek
  Rüyada asma kilit taktığını görmek, rüyayı gören kişi özel yaşamında eşine ya da sevgilisine karşı aşırı kıskanç tutumlar içine girerek, ilişkisinin zora sokacağına delalet eder. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre eline geçen fırsattı reddetmeye ya da yarım kalıp tamamlanmayan işlerin var olduğuna ve bu işlerin üstünü kapatacağına delalet eder.

  Rüyada Asma Kilidi Açtığını Görmek
  Rüyada asma kilidi açtığını görmek, rüyayı gören kişinin başına ne gelirse gelsin asla aile sırrını dışarı yansıtmayacağına, yeni fırsat kapılarının bir bir açılacağına, erdemli ve dürüstlüğü ile anılan bir kişi olacağına delalet eder. Aynı zamanda işinde bol kazanç elde etmeye ve bunu tek başına başaracağına da yorumlanır.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş