Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Aşkını Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada aşkını görmek rüya sahibinin rahatının bozulacağına, keyfinin kaçacağına, eski huzurlu günlerini arayacağı tatsız haberler alacağına, mutsuz olacağına delalet eder. Kişinin tüm beklentilerinden, hedeflerinde ve hayallerinden vazgeçeceğine, gün geçtikçe içine kapanacağına, depresyona gireceğine, hayatındaki hiçbir şeyden tat alamaz hale geleceğine, gülmeyi unutacağına tabir edilir. Bu sürecin yakın zamanda geçeceğine, kişinin sabırlı olması ile güzel günlerine döneceğine, her şeyin tekrar yoluna gireceğine delalet eder.

  Rüyada Aşkını İtiraf Etmek
  Rüyada aşkını itiraf etmek rüyayı gören kişinin paylaşmayı istemediği bazı konular olduğuna ve kendisi için gün geçtikçe ağır bir yük haline geldiğine, kişinin mutsuz olmasına sebep olduğuna, bu sırlarını yinede kendisine saklayarak taşıyacağına işaret eder.

  Rüyada İlk Aşkını Görmek
  Rüyada ilk aşkını görmek rüya sahibinin içinde bulunduğu sıkıntılı durumlardan ve darlıktan kurtulacağına, rahat bir nefes alacağı günlerin yakın olduğuna, bolluk ve berekete ulaşmaya, kafasında belirlediği hedefleri gerçekleştireceğine, maddi anlamda gün geçtikçe güçleneceğine, bu durumun stres ve endişelerini ortadan kaldıracağına, manevi olarak rahatlayacağı, huzurunun artacağı, yaşam sevincinin tazeleneceği günlerin yakın olduğuna tabir edilir.

  Rüyada Eski Aşkını Görmek
  Rüyada eski aşkını görmek kişinin geçmişinde yaşadığı bir olayın canlanmasına sebep olacak bir durum ile bu günlerde karşılaşacağına, kişinin bu durum karşısında mutlu olacağına, yüzünün güleceğine ancak bir yandan da derin bir hüzün yaşayacağına delalet eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş