Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Askerler Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyayı gören kişinin hayatı başarılı geçer. Rüyada askerler görmek, rüya sahibinin çok bereketli bir hayatı olacağını da gösterir. İşinde yükseleceği gibi maddi hayatı da çok iyi geçecektir. Rüya sahibi sevdiklerinden de maddi destek görür. Güzel şeyler rüya sahibini beklediği gibi istediği haberi de alacaktır. Kötülüklerden uzak kalacak ve hayatı hep iyi olacaktır.

  Rüyada Asker Kıyafetleri Görmek
  Rüyayı gören kişi, sevdikleri ile bir iş girişimi yapacak ve başarılı sonuçlar alacaktır. İş sıkıntısından kurtulacağı gibi çevresi de yeni işine destek olacaktır. Rüya sahibi her konuda şanslı olup yeni iş girişimlerini akıllı şekilde planlayan biridir. Hedeflerine kısa sürede ulaşacak ve borçlarından da kurtulacaktır.

  Rüyada Askerlerin Evine Geldiğini Görmek
  Rüya sahibinin gizli düşmanı vardır. Dost sandığı kişilere dikkat etmesi gerekir. Rüya sahibi zaman içinde çevresindeki kötü arkadaşlarını anlayacak ve onlardan uzaklaşacaktır. Rüya sahibinin hayatında bazı sorunları vardır ve bunları kısa zaman içinde çözecektir. Evlilik sorunları ile uğraşabilir ve kısa süre içinde evlilik problemlerini de atlatacaktır.

  Rüyada Asker Öldürdüğünü Görmek
  Rüya sahibi bazı sorunlarını kısa bir zaman içinde çözecek ve huzur dolu günlere kavuşacaktır. Kaçırdığı fırsatları tekrardan kazanacak ve işinde de terfi alacaktır. Hayalini kurduğu güzel günler rüya sahibini bekliyor. Zor yaşantısından kolay şekilde kurtulacak ve bolluk, berekete kavuşacak. Aile içi huzursuzlukları da son bulacaktır. Müjdeli haberler alacak olan rüya sahibi iş konusunda da çok şanslıdır.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş