Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Askeriye Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada askeriye görmek rüyayı gören kişinin yaşadığı refah ve güzel günlerden sonra düşeceği sıkıntıya delalet eder. Bu durumda rüya sahibinin sabırlı olması yanlış kararlar almaması ve yapılması gereken en doğru şeyi yapması gerektiği rivayet edilir.

  Rüyada Askeriyeye Girmek
  Rüyada askeriyeye girmek kişinin iyi yerlere geleceğine, yaşadığı zorluklardan sonra karşısına çıkacak güzel işlere hatta bu kişinin yeni işlerde başarılı olmasına veya kendi işini kurmasına yorumlanır.
  Rüyada Askeriye Kapısı Görmek
  Rüyada askeriye kapısı görmek kişinin yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle bıçak altına yatacağına ancak sonrasında zorlukların üstesinden gelip kendisine yeni bir sayfa açacağına ve güzel şeyler yaşayacağına delalet eder.

  Rüyada Askeriye Arabası Görmek
  Rüyada askeriye arabası görmek rüya sahibinin hem iş hem de aile hayatında her şeyin yolunda gideceğine, bol ve bereket kazançlarından ardından yapılan hayır işleri ile edilen dualara delalettir.
  Rüyada Askeriyede Olmak
  Rüyada askeriyede olmak iyiye yorulmaz. Rüya sahibinin yaptığı işlerde ve projelerde başarısız olacağına, durumu düzeltmeye çalışırken daha büyük sorunların oluşacağına ve sonunda kişinin bu durumla yüzleşeceğine işaret eder. Rüya sahibinin bu durumlardan dolayı arkadaşlarıyla arasının bozulacağına hatta iflasın eşiğine geleceğine delalettir.

  Rüyada Asker Görmek
  Rüyada asker görmek kuvvete, şan ve şöhrete yorumlanır. Rüyada asker görmek kişinin evinin güvenli olduğuna da işaret eder. Rüyada kendinin asker olması kişinin başarı ve zenginlik için çaba sarf etmesi gerektiği şeklinde yorumlanır. Ayrıca rüyada asker görmek rüya sahibinin askere çağırılacağı manasına da gelir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş