Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Asker Olduğunu Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüya sahibi güç ve kudrete erişecek ve sorumluluk alacaktır. Rüyayı gören kişi zorluklardan kaçmayan ve cesur bir şekilde mücadele eden biridir. Rüyada asker olduğunu görmek, rüya sahibinin inancını yitirmediğini de gösterir. Sağduyulu ve metanetli biri olup çevresinde de çok sevilendir.

  Rüyada Asker Olduğunu Görmek ve Çatışmaya Girmek
  Rüyayı gören kişi mücadeleci bir tuh taşır ve her şeyin üstesinden gelen bir yapıya sahiptir. Ailesini her zaman helal kazanç ile geçindirir. Zorlukların içinden kıvrak zekası ile hemen çıkar. Ailesi ve sosyal çevresi, rüyayı gören kişiye her zaman saygı duyar.

  Rüyada Yakınının Asker Olduğunu Görmek
  Rüya sahibi bir zafer elde edecek ve iş hayatında da yükselecektir. Rüya sahibinin çevresinde, onu çekemeyen dolu kimse vardır. Rüya sahibi, kendini çekemeyen kişilere karşı başarı sağlayacak ve onları çevresinden uzaklaştıracak. Kötü günleri geride kalacağı gibi ailesinde de huzur dolu günler olacak.

  Rüyada Askerler Görmek
  Rüya sahibinin bazı hedefleri var ve bu hedeflerine kısa sürede ulaşacaktır. Akıllı biri olan rüya sahibi her işinde başarılı olacaktır. İstediği hedeflere kısa sürede ulaşacak olan rüya sahibi zorlukların üstesinden de gelecektir. Terfi alacağı gibi ailesine de istediği hayatı yaşatacak. Ticari hayatı varsa yeni girişimlerde bulunacak ve kısa sürede işinde ilerleyecek. Rüya sahibinin hayatı bolluk ve bereket içinde geçecektir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş