Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Asfalt Yol Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada asfalt yol görmek rüya sahibinin gerçek hayatta var olan maddi sıkıntılarının gideceğine, mal kaybının son bulacağına ve ferahlamaya işarettir. Aynı zamanda rüya sahibinin iş ya da sosyal yaşantısındaki problemlerin ve karışıklıkların biteceğine, rüyayı gören kişiye ailesinden gelen her türlü desteğe, kaybedilen umutların yeşermesine şeklinde de yorumlanır. Evli kişiler için erkek evlat sahibi olunacağına, okuyanlar için iyi bir tahsil hayatına, hastalar için şifaya işaret eder.

  Rüyada Asfalt Yolda Yürüdüğünü Görmek
  Rüya sahibinin maddi durumu iyi olan bir kişiden para yardımı alacağına, iş hayatındaki yeni ortaklıklara ve yapılacak uzun yolculuklara işaret eder. Rüyayı gören kişinin maddi olanaklarının ve alım gücünün artacağını müjdeleyen bu rüya aynı zamanda kişinin itibar kazanacağına ve isminin iş hayatında nam salacağına delalettir. Size kalacak mirasa ya da babanızın desteğiyle bir ev sahibi olunacağına da işaret etmektedir.

  Rüyada Asfalt Yol Yaptığını Görmek
  Rüya sahibinin devlet eliyle yapılan büyük bir projede yer alacağına işarettir. Aynı zamanda bu rüya kişinin ev sahibi olacağına hanesindeki bolluk ve mutluluğa, rızka, rahatlığa ve maddi kazancın devamlı olmasına işaret etmektedir.

  Rüyada Asfalt Yol Çalışması Görmek
  Rüya sahibinin kaybettiği umutlarının yeşereceğine, hayalini kurduğu mertebeye kavuşacağına, sıkıntılarının son bulacağına, elinin bollaşacağına ve mal sahibi olacağına işarettir. Aynı zamanda bu rüya mağlup olduğunuzu sandığınız işlerde kazanacağınız başarıya, parlak bir geleceğe ve galibiyete işarettir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş