Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Arsa Almak

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüya sahib büyük başarılar elde edecektir. Rüyada arsa almak iş hayatında güzel kazançlara işaret eder. Büyük ve karlı yatırımlar sonucunda elinize para geçecek ve bu parayı akıllıca değerlendireceksiniz. Kişi daha çok mal ve mülk peşinde olup maneviyatı ikinci plana atmakta. Kazancını artırmak için her yola başvurabilir.

  Rüyada Boş Arsa Görmek
  Rüyada arsa gördüğünüz zaman bu yeni bir ev almayı simgeler. Rüyada arsa almak hayal ettiğiniz evi kısa sürede alacaksınızç arsa büyük ve ferahsa dileğiniz çabuk olur. Arsa küçük ve kötü ise alacağınız ev biraz gecikmeli olacaktır. Elinizde bir miktar para var ve bunu kullanmak için zaman bekliyorsunuz. Zarar etmeyen karlı işlere girişecek ve kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz. Darda kalanlar için müjdeli günler yakındır.

  Rüyada Boş Arsa Üzerine Ev Kurmak
  Dünya malını temsil eder. Hayatta tek idealiniz mal mülk sahibi olmak. Edindiğiniz mal ve mülkü ise doğru işlerde kullanmak. Bu rüya bazen ahiret için çalışan insanları da gösterir. Dini anlamda kendinizi feraha kavuşturacak ve dünyevi işlerden uzak kalacaksınız.

  Rüyada Arsa Satın Almak
  Zorlu bir çalışma içindesiniz. Dünyada biraz sıkılarak büyük kazanımlar elde edeceksiniz. Sıkıntılardan sonra ise feraha ulaşacaksınız. Yorucu bir dönem sizleri bekliyor. Kendi menfaatleriniz için çalışacak ve sonunda başaracaksınız. Servet kazanabilir ya da bir mirasa konabilirsiniz. Maddi sıkıntı çekiyorsanız, borçlarınızdan kurtulacaksınız.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş