Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Armut Toplamak

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada armut toplamak; sıkıntıdan kurtulmaya delalettir. Parasal olarak birilerinden yardım alacağına işaret eder.

  Rüyada Olgunlaşmış Armut Toplamak
  Maddi anlamda rahata kavuşma olarak yorumlanır. Ufak da olsa kazancınızda artış olacağı parasal konuda borçlarınızdan kurtulacağınızı işaret eder. Rüyayı gören kişi genç ise önünde onu bekleyen aydınlık bir gelecek olduğu, hayatının ilerleyen kısmında parmak ile gösterilecek kıdemli, kültürlü biri olacağı şeklinde yorumlanır.

  Rüyada Ham Armut Toplamak
  Sağlık açısından kötü günlerin işaretçisidir. Aynı zamanda ham armut toplayan kişinin çevresindekiler tarafından yalan söylenerek aldatılacağını işaret eder.

  Rüyada armut görmek
  Ferahlıkla yorumlanır. Fakir iseniz size helal yerden rızık geleceği, sıkıntılı günlerinizin son bulacağı. Yaşlı iseniz ömrünüzün tamamlanacağı anlamına gelir.

  Rüyada Mevsimsiz Armut Görmek
  Size helal olmayan yollardan para geleceği veya miras düşeceği şeklinde yorumlanır.

  Rüyada Ağaçta Armut Görmek
  Aile hayatınızda rahata ereceğiniz mutluluk, huzur sağlık dolu günleri işaret eder. Aklınızda planladığınız, ulaşmak için çaba gösterdiğiniz emelleriniz yakında kavuşacağınız. Emeklerinizin helal olduğu anlamına gelir.

  Rüyada Armut Yemek
  Kısmete işarettir bekâr birisi iseniz evleneceğiniz. Evli iseniz hayırlı evlatlarınız olacağına işarettir. iş konusunda önlere çıkacağınız yükselişe geçip güzel gelirler ede edeceğiniz şeklinde yorumlanır.

  Rüyada Mevsimsiz Armut Yemek
  Haram kazanç elde etmeye işarettir. Bu nedenle parasal konulara sıkıntılar yaşar. Bazı kişiler ailevi konularda sorunlar yaşanacağı, gören bekâr bir kişi ise kendisi için hayırsız olan kaba, ahlaksız bir kişi ile evleneceği şeklinde yorumlar.

  Rüyada Armut Satmak
  Mülk konusunda yaşanacak sorunlara işarettir. Elinizde olan servetinizin bir kısmını satacağınız parasal konularda zorluk çekeceğinize işarettir.

  Rüyada Armut Almak
  Karşınıza fırsatlar çıkacak ve bu fırsatlar sayesinde hayalleriniz ve hedeflerinize ulaşacağınıza işarettir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş