Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Arkadaşınla Kavga Etmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Yalnızlıktan kurtulmaya işaret eden, hayırlı bir rüyadır. Rüyada arkadaşınla kavga etmek rüya sahibinin hayatında biri yoksa eğer yeni bir beraberliğe, hayali kurulan tatlı günlere varılacağına, arada soğukluk olan kimselerle barışmaya, iyi anlaşmaya delalettir. Keyifli bir kalabalığın içine girerek mutlu olunan zamanları işaret eder. Derin gönül bağı kurulacak güzel ahlaklı, güvenilir kimselerle tanışmaya rivayet eder.

  Rüyada Sınıf Arkadaşıyla Kavga Etmek
  Kavga etmek rüya tabirleri arasında sıklıkla tam tersine yorulan bir eylemdir. Güzel ahlaklı, keyifli kimselerle bir arada olmayı, kardeşten öte dostluklara işaret eder. Rüya sahibinin huzurla dolu vakitler geçireceği tabir edilir.

  Rüyada Eşiyle Kavga Etmek
  Çok güzel bir şekilde tabir edilen bu rüya, güzel gelişmelerin ve talihin açılmasının habercisi olarak kabul görür. Gönül ilişkilerinde huzuru müjdeler. Ancak kasvetli bir rüyada eş ile kavga etmek, ekonomik sıkıntılara işaret eder ve rüya sahibinin tasarruflu olması gereken zamanlara delalettir.

  Rüyada Kavga Etmek
  Sanıldığının aksine genel olarak güzel bir şekilde tabir edilir. Rüyasında kavga eden kimsenin, kavga ettiği kimse ile yardımlaşacağı rivayet edilir. Ancak başka bir tabirciye göre ise rüya sahibinin kendisine yakın gördüğü kişilerle ciddi meselelerle alakalı zıtlaşma yaşayacağına delalet olarak kabul edilir.

  Rüyada Kavgayı Ayırmak
  Birbirini seven kimselerin, anlaşmazlık yüzünden birbirine dargın olmalarına delalettir. Rüya sahibinin bu kimseleri birbirleriyle tekrardan barıştıracağı ve hayır işleyeceği rivayet edilir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş