Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Arkadaşının Öldüğünü Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyayı gören kişinin sağlıklı ve huzurlu olduğunu gösterir. Rüyada arkadaşının öldüğünü görmek, rüya sahibinin sağlığına düşkün olduğunu ve sinir, stresten uzak bir hayat sürdüğünü de gösterir. Hastalık durumlarında hemen doktora gittiğini ve kendine çok iyi baktığına da işarettir. Hastalık çekmeyecek ve her zaman kendine iyi bakacaktır.

  Rüyada Arkadaşının Öldüğüne Ağlamak
  Rüya sahibi arkadaşları tarafından çok seviliyor ve huzur içindedir. Yardım etmeyi seven, eli açık biridir. Ailesinden destek görüyor ve yakın bir zamanda da büyük bir paraya kavuşacağına işaret eder. Anlayışlı biri olan rüya sahibi çevresine de yardım eden, sevilen kişi olarak tanımlanır.

  Rüyada Arkadaşının Ölüm Haberini Duymak
  Sağlığına dikkat eden rüya sahibi, kendine çok iyi bakma konusunda taviz vermez. Beslenmesine ve sporuna önem verendir. Rahat bir hayat süreceği gibi ömür boyu da kötü bir hastalık çekmeyecektir. İş hayatında istediklerini geçekleştirecek bir yapısı vardır. Hayalini kurduğu dilekleri de gerçekleşecektir. Hedeflerine ulaşacağı gibi hayal ettiği bir yaşantıya da kavuşacaktır.

  Rüyada Birinin Ölüm Haberini Duymak
  Sevdiği birinin öldüğünü duyarsa iş hayatında sıkıntılı bir dönem yaşayacağına işaret olur. Parasal konularda büyük borç içine girecektir. Hataları yüzünden pişmanlıklar duyacak ve iş değişikliği yaşayacaktır. Aile içinde de şiddetli geçimsizlikleri olabilir ve boşanma durumları ile karşı karşıya kalabilir. Özlem duyacağı hayatı bir müddet ertelemek zorunda olan rüya sahibinin iş konusunda çok hassas davranması gerekiyor.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş