Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Arkadaşının Evlendiğini Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada arkadaşının evlendiğini görmek, hayırlı bir rüya olup güzel haber almaya delalet eder. Aynı zamanda arkadaşının huzurlu bir döneme gireceğine de delalet eder. Hem maddi hem de manevi olarak olumlu bir rüya olup ayrıca rüyanın içinde bulunan çeşitli ya unsurlara da dikkat etmek gerekiyor.

  Rüyada Arkadaşı ile Evlendiğini Görmek
  Rüyada arkadaşı ile evlendiğini görmek iş yaşamında bir ortaklığın gerçekleşeceğine delalet eder. Rüyada arkadaşı ile evlendiğini gören maddi anlamda bir ortak ile çalışmaya başlayarak iyi işlere imza atacaklarına ve iş anlamında büyük başarılar elde etmeye delalet eder.

  Rüyada Arkadaşının Nişanlandığını Görmek
  Rüyada arkadaşının nişanlandığını görmek görülen kişinin yakın zamanda bir kararından vazgeçeceğine ve bunun sonucunda da ciddi anlamda hayatının etkiyeceğine delalet eder. Rüyada arkadaşının vazgeçeceği kararın ise doğru olacağına kişinin şuan da değilse bile ileri ki zamanda bunun doğru olduğunu anlayarak sevineceğine yorumlanır.

  Rüyada Arkadaşının Gelinlik Giydiğini Görmek
  Rüyada arkadaşının gelinlik giydiğini görmek arkadaşının yakın zamanda güzel haberler alacağına ve mutlu olacağına delalet eder. Rüyada görülen gelinlik siyah ise ya da kirli ise olumsuz olarak yorumlanıyor. Rüyada gelinlik giymiş olan arkadaş ile sohbet etmek rüya sahibinin de yakında güzel haberler alacağına yorumlanır.

  Rüyada Arkadaşının Sözlendiğini Görmek
  Rüyada arkadaşın sözlendiğini ya da söz kestiğini görmek ise rüyayı gören kişinin arkadaşının bir konu hakkında görevlendirilip bu görev hakkında sizin ile konuşacağına delalet eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş