Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Arkadaşının Ağladığını Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada arkadaşının ağladığını görmek o arkadaşın hayatında kısa vakitte güzel gelişmeler olacağı ve bunun haberini de rüya sahibine ileteceği şeklinde yorumlanır. Arkadaşının hayatındaki güzel gelişmelerin haberini almak rüya sahibini de oldukça mutlu edecektir. Bir başka rüya tabirine göre de, rüyayı gören kimsenin bilmeden, rüyada ağlayan arkadaşını üzdüğü söylenir.

  Rüyada Arkadaşını Görmek
  Rüyada arkadaşını görmek, rüyanın içeriğine göre çok farklı anlamlara gelebilir. Kasvetli bir rüyada arkadaşını görmek, yalnızlık ve hayal kırıklığına alamettir. Bir başka tabire göre ise çok yakın arkadaşı rüyada görmek, mutluluk veren bir haberi müjdeler.

  Rüyada Başkasının Ağladığını Görmek
  Rüyada ağladığı görülen kişiyi rüya sahibi tanıyorsa, o kişinin hayatında güzel gelişmeler olacağı rivayet edilir. Ancak tanınmayan birinin ağladığını görmek, devletin güzel günlerine şahitlik edileceğine delalettir.

  Rüyada Ağlamak
  Rüyada ağlamak birbirinden farklı birçok tabir için müsait olduğundan rüyanın içeriği, yorumlamada çok büyük bir önem taşır. Örneğin; hıçkırarak ağlamak, üzücü bir olay yaşanacağı ve ardından birbiri ardına sıkıntıların geleceğine alamettir. Ya da rüyasında kan ağladığını gören kimsenin, sevdiği birinin derdine ortak olarak, onun adına üzüleceği delalet edilir.

  Rüyada Eşini Ağlarken Görmek
  Rüyasında eşinin ağladığını gören kişinin, eşi ile arasının rüyadaki havanın aksine mutlu ve huzurlu olacağı alamet edilir. Ufak tefek tartışmaların kolayca atlatılacağı rivayet edilir. Eğer rüya sahibi evli ve çocuksuzsa, yakın zamanda nur topu gibi bir evlat sahibi olmaya karar verebilirler.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş