Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Arkadaşını Gelinlikle Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada arkadaşını gelinlikle görmek, rüyada görülen kişinin bekâr olması halinde yakın zamanda bir kısmetinin olacağına ve bu kişi ile hayırlı bir evlilik yapacağına işaret eder. Evli biri için bu rüya evliliğin güzelleşmesine ve hoş geçime işaret eder. Bazı âlimlere göre bu rüya, rüyada görülen arkadaşın güzel bir haber alacağına, iyi şeylerle karşılaşacağına ve hayatının iyi bir hal alacağına da delalet eder.

  Rüyada Gelinlik Giyen Bir Kadın Görmek
  Rüyada gelinlik giyen bir kadın görmek tanımadığınız bir kişi olması halinde hayırlı ve müjdeli bir habere yorulur. Bu rüya, rüya sahibinin güzel bir geleceğe sahip olacağına, refah içinde yaşayacağına, iyi huylu ve düşünceli bir eşe sahip olmaya, mutlu bir yuva kurmaya delalet eder.

  Rüyada Siyah Gelinlik Giymek
  Rüyada siyah gelinlik giymek kişinin kendisi için hayırsız bir dilekte bulunacağına, sıkıntıya sokacak bir dua edeceğine işaret eder. Bazılarına göre bu rüya hayırlı olmayan biri ile evliliğe, sorunlar yaşamaya, sıkıntıya ve hüzne tabir edilir. Rüyada beyaz gelinlik görmek ise hayırlıdır ve güzel haberler almaya, sevinmeye, çok mutlu olmaya delalet eder.

  Rüyada Kabarık Gelinlik Görmek
  Rüyada kabarık gelinlik görmek kişinin bu günlerde maddi açıdan hiçbir sıkıntı yaşamayacağına, eline geçecek yüklü bir miktar paraya, bolluğa ve berekete, zor günleri atlatıp feraha kavuşmaya, hayırlı bir evlilik yapmaya ve mutlu geçecek bir ömre delalet eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş