Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Arılar Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada arılar görmek, rüyayı gören kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin zengin olacağı, bolluk ve bereket içerisinde bir ömür süreceğine, patronu olacağı bir iş sahibi olacağına, kuracağı işte ustalaşıp geleceğini garanti altına alacağına, maddi sıkıntı çekmeyeceğine, karlı işler yapacağına ve güzel bir hayat süreceğine delalettir.

  Rüyada Arılar Tarafından Kovalanmak
  Rüyada arılar tarafından kovalanmak, rüyayı gören kimsenin karşısına yeni imkanlar çıkacağına, yaşadığı zorlu hayattan, çileli günlerden kurtulacağına, rızkının artacağına, bolluk bereket içerisinde bir yaşam süreceğine delalettir.

  Rüyada Arılardan Kaçmak
  Rüyada arılardan kaçmak, rüyayı gören kişinin ayağına kadar gelecek olan fırsatları tepeceğine, bu teptiği fırsatlar sebebiyle elde edeceği başarıları da bir kenara iteceğine, sonradan bu fırsatları teptiği için çok pişman olacağına delalettir.

  Rüyada Arılar Tarafından Sokulmak
  Rüyada arılar tarafından sokulmak, rüyayı gören kişinin isteklerinin Allah katında kabul olacağına, üzüntülü günlerinin biteceğine, hastalıklarının şifa bulacağına, gözyaşlarının dineceğine, var olan borçlarının kapanacağına delalettir. Rüyayı gören kimsenin kendisini başarıya ulaştıracak bir takım şeyler için çaba harcayacağına ve bu çabaların meyvesini vereceğine de yorulmaktadır.

  Rüyada Arılarla Uğraşmak
  Rüyada arılarla uğraşmak, rüya sahibinin sıkıntılarını gidermek için çabaladığı ve hayatını düzene sokmak için denediği yolların doğru olduğuna, maddi ve manevi iyiliği için attığı adımların kendisini doğru sonuca götüreceğine ve bu sayede rüyayı gören kimsenin hayatının güzelleşeceğine, hayırlı, sağlıklı uzun bir ömür süreceğine rivayet edilir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş