Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Arı Öldürmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada arı öldürmek genel olarak olumsuz şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin işinde olumsuz ve pek hayırlı olmayan şeyler yaşayacağına delalet eder. Belki mal kaybına uğrayabilir, belki iflas edebilir. Çünkü iş dünyanızda hatalı kararlar verebilir ve bu adımlar size maddi anlamda büyük zararlar verebilir.

  Rüyada Arı Öldürmeye Çalışmak
  Rüyada arı öldürmeye çalışmak kişinin girdiği bir işte pürüzler yaşayacağı ve bir türlü başarıya ulaşamayacağı anlamına gelir. Veyahut rüya sahibinin sabırla beklediği bir olayın ya da durumun hayal kırıklığı ile sonuçlanacağı anlamına gelir. Bir diğer yorum ise arı öldürmeye çalıştığınızı gördü iseniz çevrenizdeki bazı kişiler yaptığınız işler nedeni ile size cephe alacak demektir. Bu durumlara hayatınızda hazırlıklı olmalısınız.

  Rüyada Arı Sokması
  Rüyada arı sokması rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılı, acı günlerden sonra beklediği huzura ve dinginliğe kavuşacağı anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişi uzun zaman boyunca acılı günler yaşamış, sıkıntılar çekmiş ve bu zor günlerin ardından çok güzel günler onu bekleyecektir. Artık acı günlerden sonra sizi rahat ve mutlu bir hayat bekleyecektir. Rüya sahibi artık daha güzel günler, mutlu anlar yaşayacak demektir.

  Rüyada Arı Görmek
  Rüyada arı görmek kişinin kültürüne ve bilginliğine delalet eder. Rüyada arı gören kişi yardımsever tavırları sayesinde etrafından ve yardım verdiği kişilerden dualar alacaktır. Sürekli kendini insanlara yardım etmeye adamış faydalı bir kişi olacağını işaret eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş