Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Ardiye Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada ardiye görmek, rüya sahibi için olumsuz anlamlar içerir. Kişinin hayatında bir belirsizlik, karışıklık veya kargaşanın hakim olacağına delalettir. Bir başka yorumu ise rüya sahibinin ailesi içerisinde anlaşmazlıkların olacağını, tartışmaların yaşanacağını çağrıştırmasıdır. Bu rüya kişinin ailesinde yaşanan bir uyuşmazlık nedeniyle ne yapacağını bilemeyen bir his içine düşeceğini, arada kalacağını anlatır. Kişi elinden geleni yaparak sorunu çözmek için büyük çaba sarf eder, fakat rüya sahibi tüm bunlara rağmen soruna net bir çare bulamaz demektir.

  Rüyada Ardiye Satın Almak
  Rüyada ardiye satın almak, rüya sahibinin önceden bazı sebepler ile tamamlayamadığı bir işi gücünü toparladıkdan sonra tamamlamaya teşebbüs edeceğini anlatır. Rüya sahibi bu sefer yılmadan, pes etmeden girişecek ve yarım kalan işini başarıyla tamamlayacak diye yorulur. Ne kadar zor olsa da rüya sahibi işi bitirecek asla vazgeçmeyecektir.

  Rüyada Ardiye Çalışanı Olmak
  Rüyada ardiye çalışanı olmak, rüya sahibinin zor bir görevden başarı ile çıkacağına delalet eder. Rüya sahibinin kendisini oldukça çok fazla ulaştıracak zamanını alacak, bir işi hakkı ile yerine getirip altından kalkacağına delalettir. Bu rüya kişiye asla pes etmemek gerektiğini, kişi çevresindeki kişilerin olumsuz eleştirilerinden etkilenmemesi gerektiğini, yapabileceğine inanıp yolunda devam etmesi gerektiğini anlatır.

  Bu rüyayı psikolojik olarak yorumlamak gerekirse kişinin kendine hayatında hedef koyamadığını, amaçsız oluşunu ve bu nedenle de zorluk yaşadığını anlatmaktadır.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş