Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Araç Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada araç görmek farklı şekillerde yorumlanır. Bir yoruma göre rüyada araç görmek, maddi olarak alınan tedbirlere işarettir. Çok fazla yük ile yüklenmiş bir araç görmek büyük bir mesuliyet gerektiren işe cesaretle gireceğinize ve korkmayacağınıza delalet iken, bir at arabası görmek başarıya kavuşulacağının habercisidir. Kaza yapmış bir araç görmek kişinin mevkisinin, makamının yükseleceğine işaretken, yuvarlanmış bir araba görmek uzun sürmeyecek itibara ve geçici övgülere işarettir. Rüyada otomobil gibi bir araç görmek suçsuz olduğunuz bir konuda suçlanacağınıza, hakkınızın yeneceğine delalettir. Bebek aracı gören kişinin ise parasal konularda yaşayacağı sıkıntılar vardır.

  Rüyada Beyaz Araç Görmek
  Rüyada herhangi bir beyaz araç gören kişi için hayatında yeni başlangıçlar olacak, yeni sayfalar açılacaktır. Aynı zamanda bu rüya tecrübelere verilecek kıymeti de işaret eder. Rüyayı gören kişi ya tecrübe sahibi kişilerin tecrübelerinden istifade edecek ya da kendi hatalarından edindiği tecrübelerden ders çıkararak daha emin adımlar atacaktır.

  Rüyada Siyah Araç Görmek
  Rüyada siyah araç görmek rüya sahibinin ün, şöhret konusunda hırslarının olduğuna işarettir. Bu kişi toplumda veya kendi çevresinde itibar kazanmayı, tanınan bir kişi olmayı, nam salmayı hedeflemekte ve bu amaçla hareket etmektedir. Takdir edilmek, göz önünde olmak, dikkat çekmek gibi maksatları olan bu kişi, mevkisini artırmak konusunda da hırslıdır. Bu rüya, rüya sahibinin hedefe giderken gözü kara bir şekilde ilerleyeceğinin de işaretidir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş