Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Arabayla Gezmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada arabayla gezmek; monoton yaşamından sıkılıp farklı yerler görmek, ufkunu genişletmek ve hayatına bir yön vermek için çıkış yolları aramak anlamına gelen rüyadır. Rüya gören insan için yeni kapılar açılacağına, fırsatlar ve bazen de olgunlaşmasını sağlayacak yeni deneyimlere işaret eder.

  Rüyada arabayla gezmek; eğer kişi kendisi kullanıyor ve yanında başka kimse yok ise kendi beceri ve kabiliyetleri ile bir amaç uğruna yola çıkacağı anlamına tabir edilir. Rüyada gezildiği görülen araba rengine ve şekline göre yorumlanmalıdır. Buna göre siyah bir araba ile gezdiğini gören kişi pozisyon değiştirip farklı bir kulvara geçer, kırmızı bir araba tehlike sinyalleri verir, sarı araba sıkıntı getirir, beyaz araba ise başarıya, sevince, mutluluğa ulaştırır.

  Rüyada Arabayla Dünyayı Gezmek
  Özgüveni yüksek kişinin her koşula ve şarta rağmen yapabileceklerinin daha fazlasını yapabilme potansiyelini gösterir. Bu rüyayı gören kişi muhtemelen hayatı boyunca sıklıkla dünya turu olmasa bile çok uzak seyahatlere çıkacaktır.

  Rüyada Arabayla Dağda Gezmek
  Mevcut durumundan hoşnut olmayan ve yükselmek, daha da başarılı ve popüler olmak için gözünü yükseklere diken kişilere tabir edilir. Ayrıca tüm tehlike ve risklere umarsızca atılan cesur ve gözü pek, bir miktarda başına buyruk olduğuna yorumlanır.

  Rüyada Arabayla Caddede Gezmek
  İnsanlar ile iletişimde olmayı seven sosyal kişiye tabir edilir. Rüya görenin kalabalık bir caddede arabayla gezmesi bazı ihtiyaç sahiplerine faydalı olmak için yapılacak işleri olacağına yorumlanır.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş