Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Arabaya Binmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada arabaya binmek, kişinin genel olarak hayatında bazı sıkıntıların hakim olacağını, fakat bunların eğer sabırlı olursa kısa bir zaman içinde biteceğini, çözüme kavuşacağını anlatır. Ayrıca rüya sahibinin mesleğinde önemli başarılar elde edeceğini veya güzel iş atılımları yaparak terfiler alacağına yorulur. Rüyada arabaya binip gitmek ise kişinin hem sosyal hem de iş hayatında olumlu olaylar ile karşılaşacağını, kafasında oluşan tereddütlerden kurtulacağını ve en sonunda kazancının artacağına anlatır.

  Rüyada Araba Sürmek
  Rüyada araba sürmek, rüyayı gören kişinin başarılı zamanlar yaşayacağını anlatmaktadır. Fakat iş hayatında bazı yanlışlar yapabilir. Bu nedenle de iş arkadaşlarıyla sorunlar yaşayabilir demektir.

  Rüyada Kırmızı Arabaya Binmek
  Rüyada kırmızı arabaya binmek, kişinin aşk hayatında bazı olumlu gelişmeler olacak anlamına gelir. Aynı zamanda işinde de beklemediği başarılar kazanacağını ve ailesinde de oluşan huzursuzlukların sona ereceğini anlatır.
  Beyaz arabaya binmek ise rüyayı gören kişinin hayatında başka temiz bir sayfa açtığını, önceki gibi davranmayacağını, sadece kendi istediğine karar verip kendi istediğini yapacağını, kısacası yeni bir hayat kuracağını anlatmaktadır.

  Rüyada Otomobilden İnmek
  Rüyada otomobilden inmek, rüya sahibinin meslek hayatında bazı problemlerin hüküm süreceğini, sorunlar yaşayacağını ve bu sorunlardan dolayı mevkisinde bir azalma yaşayacağını makamını kaybedeceğini anlatır. Rüyada kaza yapmış bir araba görmenin anlamı ise kişinin meslek hayatında başarıları sayesinde iyi bir konuma geleceğidir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
 2. Orion

  Orion Site Başkanı
  Yetkili Kişi

  Kayıt:
  26 Mart 2016
  Mesajlar:
  992
  Beğenilen Mesajlar:
  131
  İmam Nablusi'ye göre rüyada arabaya binmek: Rüya sahibinin geçimi için aldığı tedbiri gösterir. Çünkü araba, birçok parçadan meydana gelir. Çeşitli şeyler yüklenilerek bir yerden diğer yere nakleder.

  Bir kime rüyada arabaya bindiğini ve arabanın kolları altında da birtakım insanlar olduğunu görse; rüya sahibinin onlara hükümdar olmasına veya hayırlı evlat sahibi olacağına rehberlik eder. Eğer bu rüyayı yolculuk yapma arzusunda olan bir kimse görse, yolculuğunun geri kalmasına ve işinin ağırlaşmasına delalet eder.

  Araba, rüyada ona binen kimse için, Arap olmayan bir sultan tarafından gelecek izzet veya yüksekliğe veya erişilecek şerefe delalet eder. Bineceği arabaya yapışmış veya onun arkasına düştüğünü gören kimse, sultana uyar ve arabaya yapışarak aldığı kuvvet miktarı sultandan kuvvet alır.
  Bir kimse ağır yük yüklenmiş bir bindiğini, halbuki o arabanın şekli binilecek bir şeyden başka bir şekilde olduğunu görse; o kimseye üzüntü ve keder isabet eder.
   
 3. Orion

  Orion Site Başkanı
  Yetkili Kişi

  Kayıt:
  26 Mart 2016
  Mesajlar:
  992
  Beğenilen Mesajlar:
  131
  Diyanet Yorumuna Göre Rüyada Arabaya Binmek: Rüyada araba görülmesi pek iyiye yorumlanmaz. Araba ile ilgili rüyalar değişik şekillerde yorumlanmıştır.

  Rüyada At Arabası Görmek
  Bir kimsenin rüyasında at arabası görmesi; hastalığa, el arabası görmesi; zahmet ve meşakkat çekileceğine yorumlanır.

  Rüyada Bebek Arabası Görmek
  Kişinin çocuk ve bebek arabası görmesi; sıkıntı, keder ve geçim darlığına işaret eder

  Bir başka yoruma göre Rüyada Arabaya Binmek
  :
  Kişinin rüyasında bir arabaya bindiğini görmesi; büyük bir mevkiye yükseleceğine, Rüyada bir arabadan indiğini görmesi; bulunduğu makamdan indirileceğine yani mevkisini kaybedeceğine, arabanın tekerleklerinin çıktığını görmesi; görevinden alınacağına, yahut da maddî ve mânevi zarara uğrayacağına işaretle yorumlanır. Hülâsa arabaya binmek, uzun ve zahmetli bir yolculuğa çıkılacağına işarettir.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş