Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Arabada Olmak

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada arabada olmak hayırlı bir iş yapmaya yorulur ve kız istemeye gitmeye ya da rüya sahibinin evine kız istemeye gelineceğine delalet eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin saygınlık kazanacağının bir işaretidir ve iş hayatında makamında yükselme olacağına, geleceğini düşünerek yaptığı yatırımların güzel dönüşleri olacağına da işaret eder. Rüyayı gören kişinin mutlu olacağı günlerin yakın olduğuna, kendisini iyi hissedeceği ortamlarda bulunacağına da delalet eder.

  Rüyada Arabadan İnmek
  Rüyada arabadan inmek kişinin bu günlerde her işinin şanslı gittiğine ancak bu durumun sona geldiğine işaret eder. Kişinin bu günlerde çok çalışarak istediğine ulaşacağına, şuana kadar yaptığı birikimleri iyi bir şekilde kullanarak sıkıntılı günlerini aşacağına ve huzurlu yaşamın anahtarını bulacağına da yorulur. Kişinin bu zorlu dönemi aklı ve zekâsı sayesinde atlatacağına, her şeyi yoluna koyacağına işaret eder.

  Rüyada Araba Kullanmak
  Rüyada araba kullanmak rüyayı gören kişinin başkalarına söz geçirebilen biri olduğuna, liderlik vasfının gelişmiş olduğuna, kendisinden emin tavırlarının düşmanlarını kendinden uzak tutmakta faydalı olacağına, özgüveni, iyi yürekli olması ve akıllıca hareket etmesi ile karşısına çıkan her zorluğu çözeceğine, her işi kolayca halledeceğine ve yoluna koyacağına işaret eder. Bazen de bu rüya kişinin geleceği için planlı çalıştığına, olmak istediği yeri belirlediğine ve oraya ulaşmak için adım adım yol aldığına, çok çalışmasının çabalarının boş kalmayacağına ve rüya sahibinin hayallerine ulaşacağına da tabir edilir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş