Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Araba Park Etmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüya sahibinin evli olması ile beraber bu rüya, aile ilişkileri içerisinde bir süre soğukluk olacağına rivayet eder. Rüyada araba park etmek özellikle mesleki alanda azimli olmaya ve bu aşırı azimden ötürü hırçınlaşmaya delalettir. İşi için daha fazla efor sarf ederken, yorgunluk kaçınılmaz olacağından hayattan tat alamaması da beklenmelidir. Aileye gereğinden az ilgi göstermesi ev içerisinde sıkıntılar yaratacaktır.

  Rüyada Araba Park Ederken Kaza Yapmak
  Rüyada araba park ederken kaza yapmak, maddi harcamalarda aşırıya kaçılabileceğine ve genel olarak bu harcamaların yolculuk ile ilgili olacağına delalettir. Böyle bir rüya gördüyseniz biraz sabırlı olmanız ve sorunlar karşısında çabalamayı bırakmamanız gerekir. Ancak böyle yaparsanız sıkıntıların üstesinden gelerek başarıya ulaşabilirsiniz.

  Rüyada Araba Sürmek
  Meslek sahibi bir kimsenin rüyada araba sürdüğünü görmesi başarıya ve mesleki açıdan yükselmeye rivayettir. Rüya sahibinin kendini yetenekli hissettiği alanda, mantıklı kararlar vermesi koşuluyla, kendi alanında uzman biri olarak sürekli başarılara imza atabilir.

  Rüyada Arabaya Binmek
  Hızlı bir iş ortamı olan kimselerin bu rüyayı görmesi, işinde başarı sahibi olabilmek için şehir değişikliği yapmasına rivayettir. Bu rüya bir başka yoruma göre ise devlet kapısında bir koltuğa delalettir.

  Rüyada Araba Anahtarı Görmek
  Rüyada araba anahtarı görmek mülk sahibi olmayı müjdeler. Ev ya da araba gibi yatırımların olabileceğine delalettir. Ev sahibi olmayan, kiralık dairelerde oturan kimselerin, yakın zamanda kendi evlerine kavuşacakları işaret edilir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş