Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Araba Lastiği Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada araba lastiğinin görülmesi yeni heyecanların yaşanacağına ve yeni fikirlerin filizleneceğine delalet eder. Kişinin hayatını değiştirmek ve daha iyi bir hayat yaşama isteği için mücadele edeceği ve olumsuz durumlardan sıyrılarak mücadele edeceğine işaret eder. Rüyada araba lastiği görmek hayırlı ve güzel bir yolculuk anlamına da gelmektedir. İş seyahati için yurt dışına çıkmak ve uzun zamandır eğitim almak için beklenen seyahate çıkmak da bu rüyanın yorumları arasında bulunmaktadır.
  Araba lastiğinin bir diğer yorumu ise kader şeklindedir. Araba lastiği görülmesi genellikle kadere yorulur. Kişinin akıl ve mantığı ile hareket etmesi gerektiği ve ciddi kararları alması gerektiğinin vaktinin geldiğini işaret eder. Ailesinden bağımsız yaşaması gerektiği, kimseye hesap vermeden özgür iradesi ile hareket etmesi gerektiği şeklinde de yorumlanır.

  Rüyada Patlak Araba Lastiği Görmek
  Rüyada patlak araba lastiği görülmesi hayra yorulmaz. Rüya sahibi kişinin olumsuz durumlardan etkileneceği bir döneme gireceği söylenir. Hayati önem taşımakta olan hataların yapılacağı ve kişinin borçlanacağı şeklinde yorumlar da mevcuttur. Elinde mevcut olan malların bir hiç uğruna kaybolacağı ve maddi açıdan büyük zorluklar yaşanacağı bu rüyanın yorumları arasındadır.

  Rüyada Araba Lastiği Değiştirmek
  Rüyasında arabanın lastiğini değiştirdiğini gören kişi kaybettiği bir hakkını yeniden kazanacak demektir. Mahkeme ile birlikte hareket edecek olan kişinin iş hayatındaki maddi kayıplarını düzelteceği ve toparlanarak eski günlerine döneceği söylenir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş