Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Araba Koltuğu Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada araba koltuğu görmek; kişinin bilinçaltına yerleşmiş araba sevdasına, konfor ve lüks heyecanına işaret eder. Rüyada görülen araba koltuğu maddi hayattan beklentilerin, gerçekleşmesi arzulanan iyi bir hayatın da sembolüdür. Rüyasında araba koltuğu gören kişi bazen gerçek hayatında da araba sahibi olur bazen de bu rüya seyahate çıkılacağına yorumlanır.
  Rüyada araba koltuğu görmek; rüyada araba görmeye benzer şekilde bir mal sahipliğine, mevkide yükselmeye, arabalar ile ilgili yapılacak bir işe, mesleği gereği sıkça yapılacak seyahatlere tabir edilir.

  Rüyada Şoför Koltuğu Görmek
  Kişinin rüyasında şoför koltuğu görmesi ve bu şoför koltuğuna oturması bir iş teklifi almaya, yapılacak bir işe önderlik etmeye, lider konumunda yükselmeye veya hizmet işlerinde çalışmaya yorumlanır.

  Rüyada Muavin Koltuğu Görmek
  Rüya gören kişinin yaptığı bir işte asistan olarak yardımcı görevlerde yer alacağına yorumlanan rüya kira getiren bir mülke ortak olmaya da yorulur.

  Rüyada Çocuk Araba Koltuğu Görmek
  Kişi bekâr ise evleneceğine veya aileye yeni katılacak bir çocuğunun olacağına yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre bu rüya; ek bir sorumluluk alarak kişinin işinin ağırlaşacağına veya borçlanarak mal sahibi olmaya işaret sayılır.

  Rüyada Arabanın Koltuklarını Değiştirmek
  Nadir olarak görülen rüya; kişinin hayatında yapacağı bazı revizyonlara göstergedir. Rüya sahibinin alacağı yeni eşyalara veya iş hayatında değiştireceği yöntem değişikliklerine yorulur her halükarda masraf yapacağına, elinden para çıkacağına işaret eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş