Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Araba Çarpmak

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada araba çarpmak, rüya sahibinin karakterinde veya davranışlarında uygun olmayan çevresindekiler rahatsız eden bir değişiklik olacağına delalet eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin yaşam tarzı da pek onaylanacak şekilde değildir. Bunun sebebi de rüyayı görenin gelmiş olduğu kültürün farklı olmasındandır. Bu rüya kişinin çevresinde daha uyumlu biraz daha sakin davranması gerektiğine delalet eder.

  Rüyada Araba Çarptığını Görmek
  Rüyada araba çarptığını görmek, kişinin hem sosyal hem de iş hayatında sıkıntı çekerken, parasızlıkla boğuşurken bir anda toplu bir paraya ulaşacağını anlatır. Rüya sahibi bir süre de olsa maddi anlamda rahatlayacak demektir. Kişi borçlarını kapatacak ve aile içinde yaşanan sıkıntıları tartışmaları bir süre daha erteleyecek demektir.

  Rüyada Araba Çarpmasından Kurtulmak
  Rüyada araba çarpmasından kurtulmak, rüya sahibinin hiç ummadığı bir anda eline geçen nakit parayı akıllı bir şekilde değerlendirip güzel bir şeye yatırım yapacağına ve bu sayede de yüklü kazanç sağlayacağına delalet eder. Ayrıca bu sayede rüya sahibi borçlarından kurtulacak, maddi sıkıntılarını sona erdirecek, daha güzel işlere imza atma fırsatı bulacak demektir.

  Rüyada Çocuğuna Araba Çarpması
  Rüyada çocuğuna araba çarpması rüyayı gören kişinin sosyal ve iş hayatında oluşabilecek olan değişikliklere delalet eder. Bu değişiklikler nedeniyle farklı olaylar yaşayacak köklü radikal kararlar alacak demektir. Kişi kaygı duyduğu durumlardan kurtulacak her şey yoluna girecek olarak yorulur.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş