Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Araba Anahtarı Almak

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada araba anahtarı almak kişinin gelecekle ilgili her şeyi yoluna koymak ve her zaman daha iyisine sahip olmak için büyük bir uğraş verdiğine delalet eder. Kişinin hayatındaki en büyük amacının ailesine daha iyi koşullar oluşturmak ve onların rahat etmesini sağlamak olduğuna ve bunun için çabaladığına, çok çalıştığına ancak istediği noktaya ulaşmasına az kaldığına, yakın zamanda çabalarının karşılığını alacağına ve çok mutlu olacağına delalet eder.

  Rüyada Araba Anahtarı Kaybetmek
  Rüyada araba anahtarı kaybetmek kişinin şansızlığı simgeler. Ayrıca bu rüya yanlış yoldan elde edilen kazanca, günah işlemeye, helal yolu bırakarak kolay yoldan para kazanma çabalarına girileceğine delalet eder. Bazılarına göre bu rüya olumsuz olaylar yaşamaya, engellerle karşılaşmaya ve zorlu bir hayat geçiremeye de işaret eder.

  Rüyada Yeni Araba Almak
  Rüyada yeni araba almak kişinin hayatında karşılaşacağı yeniliklere delalet eder. Yeni bir iş, yeni ev ya da yeni bir mülk edinmeye işaret eder. Bazen de bu rüya kişinin duygusal ilişkilerindeki yenilikleri yansıtır ve tanışacağı yeni bir kimseye ya da sevdiği kişi ile planladığı yeni seyahatlere yorumlanır. Yeni evli çiftler için bu rüya aileye katılacak yen bir üyeye, bir bebeğe işaret eder. Rüyada görülen arabanın beyaz olması kişinin hayalini kurduğu eve sahip olacağına, koyu renk bir araba görmek ise kişinin hayallerine kavuşması için biraz daha çaba sarf edeceğine, sabretmesi gerektiğine delalet eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş