Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Araba Aldığını Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada araba aldığını görmek rüya sahibinin uzun zamandan beri hayalini kurduğu bir şeyi satın alacağı anlamına gelir. Yine rüyada araba aldığını görmenin bir diğer yorumu ise rüyayı gören kişinin yaptığı işlerde azmi ile ön plana çıktığı ve hırsı sayesinde büyük başarılar elde ettiği buna bağlı olarak da çevresinden takdir gördüğüne delalet eder.

  Rüyada Araba Alacağını Görmek
  Eğer rüyanızda araba almak için planlar yaptığınızı gördü iseniz gelecek için bazı planlar içine gireceğiniz anlamına gelir. Kendiniz için belli başlı hedefler belirleyip bu hedefler doğrultusunda hareket etmeye başlayacaksınız demektir.

  Beyaz Araba Aldığını Görmek
  Rüya sahibi rüyasında beyaz bir araba aldığını gördüyse evleneceği anlamına gelir. Çünkü beyaz araba gelin arabası olarak yorumlanır. Eğer kız arkadaşınız ya da erkek arkadaşınız varsa o kişi ile yakında evlenebilirsiniz. Yoksa da karşınıza evleneceğiniz biri çıkacak demektir.

  Rüyada Araba Kullandığını Görmek
  Eğer rüyanızda araba kullanıyorsanız işinizde iyi yerlere gelecek, kendi işinizin patronu olacak ya da iş hayatında yetkisi yüksek bir konuma geleceğiniz anlamına gelir. Başarılı bir yönetici olacağına da işaret eder. Arabaya bindiğinizi gördü iseniz işlerinizin iyi gideceğine veya terfi edeceğinize delalet eder.

  Rüyada Araba Görmek
  Rüyada araba gördü iseniz bu bir yere tatile gideceğiniz anlamına gelebilir. Kişi uzun bir yola çıkabilir. Genel olarak araba görmek pek iyi yorumlanmaz. Araba görmek sıkıntılı bir durum yaşanacağına delalet eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş