Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Anneye Kızmak

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Kişinin rüyasında annesine kızması, ailesi, akrabaları veya kendisine destek olan çevresiyle sorun yaşayacağına işaret eder. Kimsenin nasihatlerine kulak asmayarak, tecrübelerini hiçe sayarak kendi bildiğini okuyarak kararlar alacağına ve bu konuda inat edeceğine yorulur. Başına buyruk hareket etmesi ailesi ve çevresiyle arasının bozulması ve işler istediği gibi gitmezse sorunlarla bir başına kalacağı anlamına gelir. Yapılacak girişimlerde büyüklerin tavsiye ve uyarılarına kulağını tıkamak hatta yüksek sesle karşı çıkmak şeklinde tabir edilir.

  Rüyada Anneye Bağırmak
  Rüyayı gören kişinin uzun süredir içinde biriktirdiği sıkıntıları dışa vurması, ya da yaşadığı güven sorunlarına yorumlanır. Kişinin haddinden fazla sorumluluk almak zorunda kaldığına, kendi tercihleri dışında bir ilişki yahut iş yaşamı olduğuna, toplumun dayattığı bir hayat tarzını yaşamak zorunda kaldığına, mecburiyetlerin artık ağır gediğine işaret eder. Aynı zamanda bu yüklerden kurtulma isteği ve değişim arzusu anlamına da gelir. Kişinin de gayretiyle bir yenilenme, tazelenme, belki de iş ya da mekân değişikliği yaşayacağı na da yorulur.

  Rüyada Anne İle Tartışmak
  Akraba yahut yakın arkadaşlarla yaşanacak bir probleme, sağlığın bozulmasına, iş veya yaşam düzeninin istem dışı değişikliğine, sevilen insanlarla aranın açılacağına işaret eder. Eğer rüyada tartışmanın sonunda bir barışma olmuşsa, yaşanacak dargınlıklar ve iş sorunlarının kısa süreli olacağı, küslükler veya iflas, mal kaybı gibi kalıcı üzüntüler yaşanmayacağı rivayet edilir. Hatta yaşanan sıkıntı sonrası daha sağlam dostlukların oluşması ve iş yaşamında bu dostlardan destek görülmesi de beklenebilir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş