Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Anne ve Baba Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada anne ve baba görmek hayırlı bir rüya olup bereketli günleri müjdeler. Rüyada anne ve baba görmek aynı zamanda sağlıklı ve uzun ömre de işaret eder. Rüyayı gören kişi hasatlığı var ise şifa bulur, sıkıntılarından kurtulur, hayaller gerçekleşir ve mutlu bir hayat sürecek olması şeklinde yorumlanıyor.

  Rüyada Anne ve Babasını Ölmüş Görmek
  Rüyada Annesini ya da babasını ölmüş görmek ya da her ikisini de ölmüş görmek güzel haberlere delalettir. Rüyasında anne ve babasını ölmüş görmek uzun süredir beklenen haberin gelmesine işaret ettiği gibi ayrıca sıkıntılardan da kurtulmaya da yorumlanır.

  Rüyada Annesi ve Babasından Dayak Yediğini Görmek
  Rüyasında annesi ve babasından dayak yediğini görmek ise tecrübeli bir kişiden öğüt alır. Doğru yolla ulaşmaya alınacak olan nasihatin da ona en hayırlı olana sev edeceğine yorumlanıyor. Ayrıca bu rüya Hak yoluna dönmeye ve günahlardan tövbe etmeye de işarettir.

  Rüyada Anne ve Babasını Güler Yüz ile Görmek
  Rüyada anne ve babasını güler yüz ile görmek umulmadık hayırlı haber ve kazançlar elde etmeye işarettir. Bu rüyayı gören kişi için mutluluk ve huzur dolu günlerin geldiği anlamını taşıyor.

  Rüyada Anne ve Babayı Ağlarken Görmek
  Rüyada anne ve babayı ağlarken görmek rüyayı gören kişi için alacağı güzel habere delalet eder. Rüyayı gören kişinin uzun zamandır beklemiş olduğu bir haber de yakında gelecek olarak yorumlanır.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş