Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Anlaşma Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada anlaşma görmek, genç kimseler için iyi bir kariyere ulaşacağına, maddi durumlarda sıkıntı yaşamadan çevresindekilerin de desteğiyle hedeflerine adım adım ulaşacaklarına, gayrimenkul sahibi olacaklarına dair yorumlar yapılmıştır. aynı zamanda size yardımda bulunacak, değerli biriyle karşılaşacağınıza dair yorumlarda yapılmaktadır. bu konuyla ilgili farklı bir yorumda ilerde tanınan ve ünlü bir şahsiyet olacağınıza dair yapılan yorumdur. Rüya sahibinin ailesin uygun gördüğü bir evliliğe adım atacağı anlamına da gelmektedir.

  Rüyada Anlaşma Yaptığını Görmek
  Rüyada anlaşma yaptığını görmek, anlaşma yaptığınız kişinin yardımını ve desteğini göreceğiniz anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin tedbirli ve kontrollü hareket edeceğine ve karar alırken düşünerek adım atacağına dair yorumlar da yapılmaktadır. aynı zamanda destekte bulunan kişiyle ortak bir işe gireceğiniz anlamına da gelmektedir.

  Rüyada Anlaşma İmzalamak
  Rüyada anlaşma imzalamak, rüya sahinin yüksek makamda ve dolgun bir maaşla işe gireceğine ve bundan dolayı ailesini, çevresindekileri sevindireceğine kişinin bu mutlu günlerinin uzun süreceğine, peşi sıra güzel haberlerle bu günleri uzatacağına dair yorumlar yapılmaktadır. aynı zamanda aşk hayatınızda kendinizden yaşça büyük biriyle ilişki yaşayacağınıza ve hatta evlilik yapacağınıza dair yorumlar da bulunmaktadır.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş